Domažlice – Dukla Praha 3:2 (kon.) | Hodonín – Liberec 0:4 (po pr.) | HFK Olomouc – Hr. Králové 1:8 (kon.)
Živanice – Olomouc 0:8 (kon.) | Kroměříž – Karviná 0:4 (kon.) | Jablonec – Žižkov 2:1 (kon.)
Jihlava – Sokolov 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:0 (kon.) | Znojmo – Sparta 0:1 (kon.)
Slavia – Třinec 5:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:0 (1:0)
FK Příbram
Středa 20.09.2017, 17:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • MOL Cup • 3. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek středečního dne a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (18:56:51)

Hlavní sudí opět nenastavil ani minutu a zápas končí. Šťastnější dnes jsou jednoznačně domácí, kteří svého soka doslova převálcovali. Boleslav byla lepší i ve druhém poločase a vypracovala si spoustu šancí. Svůj tlak celek z města automobilů zužitkoval v 67. minutě, kdy se dokázal prosadit Vukadinovič. O dvě minut později fauloval ve vápně brankář Boháč a byla z toho penalta. Tu s přehledem proměnil Magera, jenž tak pečetil dnešní vítězství domácích.

90

90
    Černý si tělem odstavil Stronatiho a okamžitě pálil. Jeho rána měla gólové parametry, Agajev však předvedl parádní zákrok a drží čisté konto.

89
    Chaluš se vydal na ofenzivní výlet, obešel dva protihráče, avšak ten třetí už byl nad jeho síly.

88
    To snad ani nešlo nedat! Fleišman nasadil u postranní čáry jesličky Květovi a poté nacentroval do šestnáctky. Míč se dostal až ke Komličenkovi, jenž z malého vápna přestřelil branku hostů.

87
    Tento zápas už se spíše dohrává, ani jeden z týmů se nikam nežene a vypadá to, že Boleslav si v klidu dokráčí pro postup.

86
    Levin z levé strany centroval na ve vápně číhajícího Komličenka, avšak, podle názoru sudího, stál domácí útočník v době přihrávky v ofsajdu.

85
    Květ se snažil vysunout do rychlého útoku Danoskiho, avšak ten se nacházel v ofsajdu, a Boleslav tak bude opět v klidu rozehrávat.

84
    Danoski si chtěl obhodit Hubínka, jenže balon si příliš předkopl a Agajev bude odkopávat od své branky.

82
    Babalj prostrčil míč na nabíhajícího si Komličenka. Střídající hráč se mohl zapsat mezi střelce, to by ale jeho lob musel mířit mezi tři tyče.

81
    Pauschek to nyní udělal parádně, když se nádhernou kličkou zbavil bránícího hráče. Poté nabízel balon do vápna, ovšem po několika odrazech z toho bude jen odkop od branky. Z pohledu domácího beka to byl krásný fotbalový moment.

80
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vukadinovič, přichází Komličenko.

79
    Danoski našel svým pasem za obranu Ayonga, který si ale neporadil se zpracováním a Chaluš mu balon ukopl.

78
    Po následném rohu se dostal k hlavičce Chaluš a Boháč opět vyrazil míč opět na roh. Po něm se domácí radovali z gólu, který však nemohl být uznán kvůli ofsajdu.

77
    Rada se z ničeho nic zjevil sám před Boháčem, jenže brankář hostů vytáhl proti boleslavskému záložníkovi famózní zákrok.

76
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Magera, přichází Babalj.

75
    Vukadinovič naservíroval balon do běhu Pauschekovi, jenž našel svým centrem hlavu Magery. Domácí kapitán měl před sebou prázdnou branku, ovšem v záklonu nedokázal trefit branku.