Pátek 10.11.2017, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • MOL Cup • 4. kolo

Pro dnešek je to od nás z Plzně vše, přejeme hezký zbytek týdne a budeme se těšit u dalších přenosů. (20:31:49)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 12:13.
    Střely mimo: 15:9.
    Rohy: 11:1.

Je dobojováno. Slovácko dokázalo v Plzni vybojovat senzační vítězství 3:2 po prodloužení a postupuje do čtvrtfinále MOL Cupu. Brzké vedení sice hosté ztratili, v 63. minutě ale vyrovnával z dorážky Lukáš Sadílek a za nerozhodného stavu dospělo utkání až do prodloužení. V něm jedinou větší šanci dokázal přetavit v rozdílovou branku Stanislav Hofmann a Jihomoravané tak mohou slavit postup.

120+3

120+2
    Hosté teď dohrávají zápas s míčem na útočné polovině.

120+1
    Roh hosté odvrátili a navíc budou i vhazovat. To vše v první ze dvou nastavených minut.

120
    Na roh se vydává do vápna i gólman Aleš Hruška.

120
    Na poslední minuty jde do hry Pavel Tkáč místo Jana Navrátila. Domácí budou rozehrávat rohový kop.

119
    Hosté ještě připravují jedno poslední střídání.

119
    Ani teď se ale do zakončení nedostali. Hraje se opět kolem středu hřiště.

118
    Hosté faulovali ve středovém kruhu a domácí se chystají poslat další vysoký balon přímo do vápna.

117
    Hejda se posunul na hrot, ale dlouhý pas do vápna se mu vybojovat nepodařilo.

116
    Teď byl faulován pro změnu plzeňský Čermák. Plzeň může opět posunout hru před branku Slovácka.

115
    Domácím se naskytla šance jít do rychlého brejku 3 proti 3, Zemanův nepřesný centr ale znemožnil jakýkoliv pokus o zakončení.

114
    Další faul na Hellebranda a ještě jeden přímý kop pro hosty.

114
    Ve druhém poločase prodloužení se bude zřejmě ještě něco nastavovat.

114
    Petržela ale fauloval čerstvého Hellebranda, a k míči se tak opět dostávají hosté.

113
    Hečův dlouhý výkop sbírají domácí a rychle vrací hru na útočnou polovinu.

112
    Šimko nakonec bude pokračovat ve hře, aniž by musel za postranní čáru. To se domácím fanouškům vůbec nelíbí.