Liberec – Pardubice 3:4 (1:3 po s.n.) | Olomouc – Vsetín 5:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 5:6 (kon.)
HC Olomouc
5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 21.12.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga staršího dorostu • O umístění

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Loučím se s Vámi a budu se těšit zase někdy příště u onlajnů z olomoucké Plecharény. (20:10:06)

Hned z kraje poslední třetiny si Olomouc vzala dvoubrankové vedení zpět, poté co Daniel Indrák zamířil k protější tyči. Vsetín mohl vzápětí odpovědět v přesilové hře, ale ta se mu příliš nevydařila a o pět minut později přidali domácí čtvrtou branku, tentokrát se o ni postaral Vítězslav Kret. Utkání pak ještě zdramatizoval Roman Půček, ale to bylo ze strany hostů vše a desetinu vteřiny před koncem stvrdil vítězství Kohoutů gólem do prázdné branky Jan Štědrý.

60:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Desetinu vteřiny před koncem zápasu přidávají domácí pátý gól. Dominik Liška ujížděl sám na prázdnou branku, ale v poslední chvíli mu přizvedl hokejku vracející se obránce. Liška ještě vybojoval puk za brankou a poslal ho JANU ŠTĚDRÉMU, který jej poslal do sítě. Asistence: Dominik Liška.

59:42
    Nahození Klímka se odrazilo od bránícího hráče do rohu.