Jihlava – Pardubice 5:4 (po pr.) | Vítkovice – Liberec 1:2 (kon.) | Zlín – Sparta 3:5 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 6:5 (po pr.) | Kladno – HC Plzeň 2:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Chomutov 5:0 (kon.)
Slavia – K. Vary 1:2 (kon.)
HC Kometa Brno
6:5 (0:0, 4:2, 1:3 - 1:0)
Mountfield HK
Sobota 02.12.2017, 13:00 • Sportcentrum Lužánky • Extraliga staršího dorostu • 4. kolo

Je konec utkání. Šťastnější odcházejí hosté. Ti však promarnili vedení 3:0. Hradec se však dokázal dotáhnout a dokonce otočit vývoj zápasu. Kometa však dokázala vyrovnat a v prodloužení rozhodnout. To je pro dnešek vš. Někdy příště na počtenou. (15:26:04)

62:52
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hradec v útočném pásmu velice rychle ztratil puk. VOJETĚCH STŘONDALA se odpoutal od všech hráčů, dostal přesnou přihrávku od Matěje Svobody. Přejel modrou čáru a zápěstím vyslal nechytatelnou ránu nad lapačku. Asistence: Matěj Svoboda, Patrik Vašíček.

61:58
    Kavický vybojoval puk, ale jen na malou chvíli. U puku jsou teď hosté, kteří nikam nespěchají.

61:01
    Kučeřík si nabruslil až před Vaceka, díky tvrdému zásahu hostujícího obránce nedokázal zakončit.

60:38
    Hradec na druhé straně taky nedokázal zakončit.

60:05
    První útok vede Vašíček. Jeho rána však nenalezla cíl.

60:01

60:00

59:40
    Zřejmě uvidíme prodloužení. Střondala v poslední akci pouze trefil lapačku brankáře.

59:10
    Hostům je pískán ofsajd. Kometa si bere oddechový čas.

58:41
    Brňané předvedli špatnou rozehrávku, toho mohl využít Hrabčák. Jenže obrana jej dokázala připravit o touš.

58:10
    Probíhají poslední dvě minuty třetího dějství.

56:34
    Kavický byl v pásmu rychleji něž Popelka s pukem a je pískán ofsajd.

55:57
    Brno vyrovnává. Michal Kunc přenechal ve středním pásmu puk VOJTĚCHU STŘONADLOVI, ten ve velké rychlosti přejel modrou čáru, udělal dva kroky a střelou zápěstím překonal Vaceka, který nestačil vůbec zareagovat. Asistence: Michal Kunc, Adam Studený.

54:55
    Na hřišti se strhla další mela, kterou musel přerušit až rozhodčí.

54:54
    Zajíček si nabruslil na levý kruh a chtěl překvapit střelou na bližší tyč, tam však Vacek neměl místo.

53:25
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec otáčí vývoj utkání na svou stranu. Poppel zavezl puk do třetiny, přihrál VOJTĚCHU SÍLOVI, který přesnou umístěnou ranou nad vyrážečku překonává Kašpara. Asistence: Petr Poppel, David Voňka.

Matouš Vojáček

Branky a nahrávky: 24. Kunc, 28. Zajíček (Sedláček), 30. Kunc (Střondala), 38. Střondala (Svoboda), 56. Střondala (Kunc, Studený), 63. Střondala (Svoboda, Vašíček) – 32. Sklenář (Hrabčák), 38. Poppel (Pinkas, Síla V), 47. Lang (Pinklas, Kukla), 51. Pinkas, 54. Síla (Poppel, Voňka)

HC Kometa Brno: Kašpar (Holata) – Věžník, Sedláček, Kučeřík, Vašíček "A", Gloz, Studený, Buchal – Popelka, Caha, Minárik, Svoboda, Střondala, Zajíček, Kavický, Del Favero, Kunc, Kadlic "C".
    Mountfield HK: Ševců (Vacek) – Řehák, Kukla "C", Voňka, Pěnčík, Kynčl, Kuboš – Šedivý "A", Sklenář, Jakubec, Síla M., Pinkas, Hrabčák, Šánek, Síla V. "A", Lang, Komma, Poppel.

Rozhodčí: Šudoma – Čelechovský, Zapletal