Č. Budějovice – Kladno 3:5 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 8:2 (kon.) | HC Plzeň – Mountfield HK 3:0 (kon.)
Letňany – Žďár n/S 2:3 (0:1 po s.n.) | Sparta – Jihlava 7:1 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:2 (po pr.)
Vsetín – Olomouc 6:7 (kon.) | K. Vary – Pardubice 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 5:6 (1:2 po s.n.)
Třinec – Havířov 2:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 09.02.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 21. kolo

Poslední perioda byla divácky nejzajímavější. Dva góly na straně domácích a tři na straně hostů. První se v této třetině trefil v 47. minutě Jelínek a zvyšoval na 0:2, tři minuty poté ale odpověděl Cankov a dal Energii znovu naději. V 56. minutě prostřelil Bednáře Rozlílek a dvě minuty po něm se prosadil Poul. Cankov pak trefil Vlkovu klec 19 sekund před koncem utkání, energetikům to ale již nepomohlo. Zápas tedy končí za stavu 2:4. Děkuji že jste sledovali tento onlajn a u dalších se zase těším Jakub Mahr. (21:10:00)

59:41
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    19 sekund do konce utkání a Energie z posledních sil překonává Vlka. O tento gól se postaral DAVID CANKOV, který po několika neúspěšných pokusech propálil Vlka. Asistence: Adam Křemen, Richard Záruba.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:28
    Oddechový čas pro domácí.

58:28
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Pejzl – 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (osobní trest do konce utkání – nesportovní chování).

58:13
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rouha – 2 min.).

57:25
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Do odkryté branky se po objetí obrany trefil MATĚJ POUL. Asistence: Michal Trejbal, Tomáš Jelínek.

56:47
    Energie už nemá co ztratit a tak pouští do hry o jednoho hráče navíc.

56:46
    Oddechový čas pro hosty.

56:46
    Energie se snaží tlačit do útočné třetiny a způsobuje tak problémy hostům, ti se dopouštějí zakázaného uvolnění.

55:17
    Když byl už Bednář na zádech tak už nedokázal nic dělat s dorážkou VÍTA ROZLÍLKA do prázdné brány, bohužel pro domácí se dostávají znovu do dvoubrankového skluzu. Bez asistence.

54:47
    Puk velice rychle střídá majitele a obě mužstva se přetlačují o každý centimetr hřiště.

52:40
    Pardubice vyhrály závod o puk a tak se zakázané uvolnění nepíská, i přesto ale hosté nechávají puk energetikům.

50:34
    Maydl vystřelil na Vlka, tomu se ale podařilo kotouč vykrýt a drží tak Pardubice ve vedení.

49:34
    Pardubicím ujíždí puk na druhou stranu hřiště kde si ho přebírají domácí a míří znovu útočit.

49:05
    DAVID CANKOV se po přihrávce trefil z kruhu a trefil volné místo mezi Vlkovou rukou a tyčí. Asistence: David Tureček, Adam Křemen.

48:47
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Leder – 2 min., sekání).

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 50. Cankov (Tureček, Křemen), 60. Cankov (Křemen, Záruba) – 24. Koffer (Rozlílek, Zeman), 47. Jelínek (Zeman, Rozlílek), 56. Rozlílek, 58. Poul (Trejbal, Jelínek)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Charvát) – Novák, Tureček, Stejskal, Cankov, Zavřel, Kořán, Záruba – Jiskra, Křemen, Maydl, Černý, Holub, Šťastný, Ptáček, Hudečka, Karbulka
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Nečas) – Bučko, Oliva, Leder, Pejzl, Jelínek, Blažej, Dubovčí, Škorec – Koffer, Zeman, Rozlílek, Bucek, Rouha, Chára, Poul, Kostka, Trejbal, Antoníček, Rohlík, Šír

Rozhodčí: Kostourek – Fiala, Juránek