Ostrava – Šinnik Jaroslavl 2:0 (kon.) | Třinec – Michalovce 3:1 (kon.) | Śląsk – Karviná 2:1 (kon.)
Austria – Brno 0:2 (kon.) | SønderjyskE – Ostrava 0:1 (kon.) | Trenčín – Dynamo 1:3 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:1 (kon.) | Jablonec – Hammarby IF 2:1 (kon.)
SønderjyskE
0:1 (0:1)
FC Baník Ostrava
Úterý 30.01.2018, 15:00 • Turecko - Belek • Přípravný zápas

Další zápas sehrají hráči Baníku v pátek proti celku Lokomotiv Plovdiv z Bulharska a onlajny budou samozřejmě u toho! (16:46:50)

Konec! Baník dokázal zvítězit i ve svém druhém přípravném zápase během jednoho dne. Dopoledne porazili 2:0 Šinnik Jaroslavl a nyní poráží i těžšího soupeře z Dánska poměrem 1:0!

90

88
    Dvě minuty zbývá do konce zápasu a SønderjyskE má poměrně velký tlak.

70
    Dánský celek hodně prostřídal svou sestavu, uvidíme zda to k něčemu povede.

70
    Střídání v týmu SønderjyskE: ze hřiště odchází Zimling, přichází Scheel.
    Střídání v týmu SønderjyskE: ze hřiště odchází Uhre, přichází Ekani.
    Střídání v týmu SønderjyskE: ze hřiště odchází Greko Jakobsen, přichází Kroon.
    Střídání v týmu SønderjyskE: ze hřiště odchází Jonsson, přichází Tchuameni.

62
    Dánové jsou po většinu druhého poločasu aktivnějším celkem, do šance se dostal Zinckernagel, ale ani on nesrovnává stav zápasu.

60
    Střídání v týmu SønderjyskE: ze hřiště odchází Luijckx, přichází Egholm.
    Střídání v týmu SønderjyskE: ze hřiště odchází Simonsen, přichází Rodrigues.

55
    V prvních deseti minutách zápasu druhého poločasu je aktivnější celek z Dánska, ale do vážných šancí se nedostává.

46

První poločas vyzněl lépe pro Ostravu, která dokázala dát branku po chybě brankáře. Nicméně soupeř nehraje špatně, bojuje, dobře kombinuje. Avšak do velkých šancí se prozatím celek z Dánska nedostal.

45

30
    Půl hodiny hry je pryč a utkání je poměrně vyrovnané, kdy oba celky se střídají v držení míče. Jen skóre vyznívá lépe pro Ostravu.

25
    Baník právě vstřelil branku!
    Baník Ostrava střílí první branku přátelského zápasu. Český celek se prosazuje po chybě svého soupeře, kdy konkrétně brankář Mielitz nezvládl rozehrávku a vybídl svého soka ke skórování. Branku vstřelil DAME DIOP!

1

SønderjyskE: Mielitz – Luijckx, Gartenmann, Simonsen, Rømer, Zinckernagel, Jonsson, Greko Jakobsen, Uhre, Zimling.
    Náhradníci: Fernandes – Rodrigues, Egholm, Tchuameni, Ekani, Scheel, Ritter, Kroon

FC Baník Ostrava: Laštůvka – Breda, Psyché, Šindelář, Fleišman – Jirásek – Fillo, Diop, Hrubý, de Azevedo – Baroš..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.