Žižkov – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Győr – MFK Zvolen 2:1 (kon.)
Dunajská Streda – Željezničar Sarajevo 3:2 (kon.) | Soligorsk – Teplice 2:1 (kon.) | Vyšehrad – Vlašim 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – BW Linz 0:0 (kon.) | Gabala – Bohemians 1905 1:3 (kon.) | Guangzhou FC – Slavia 1:5 (kon.)
Sparta – Aalborg 2:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:0 (0:0)
FC Blau-Weiss Linz
Středa 31.01.2018, 15:00 • SCM Složiště, umělá tráva • Přípravný zápas

Zápas branku nenabídl. Dynamo mělo sice územní převahu, ale gól nedalo ani z penalty. Nakonec mohli Jihočeši i prohrát, když deset minut před koncem trefili hosté tyč. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, hezký zbytek dne. (16:40:46)

90

88
    Na druhé straně zkusil štěstí z dálky Jakub Moravec, ale dalekonosnou ránou branku minul.

86
    Linec má k dispozici standardní situaci a hosté by rádi ještě v závěru utkání rozhodli.

84
    Zdá se, že v závěru zápasu mají více sil hosté. Dynamo přeci jen jelo na zápas přímo z kondičního soustředění, což musí být znát.

80
    Velká šance střídajícího Jackela, který na zadní tyči zavíral situaci a trefil tyč!

77
    Hromadné střídání hostů, ze hřiště odešli Hartl, Krainz, Hinum, Kerschbaumer a Schagerl, nahradili je Blutsch, Brandstätter, Jackel, Oppong a Skřivánek.

75
    Pěkné přenesení hry Čavoše doprava na Šplíchala mohlo být základem gólové akce, ale Jakub Pešek z dobrého místa napálil skákající míč nad branku.

73
    Do šestnáctky se dral Thomas Hinum a českobudějovičtí obránci měli plné ruce práce, aby jej zastavili.

71
    Ze střední vzdálenosti zkusil vypálit Pařízek, ale trefil jen spoluhráče z dorostu Šplíchala, jenž stál v ofsajdu.

69
    Hra pokračuje převážně mezi vápny, Jihočeši se tlačí na soupeře, ale do větších šancí se dostat nemohou.

66
    Peškův přízemní centr z levé strany proletěl nebezpečně pokutovým územím, nakonec se k němu nedostali útočící ani bránící hráči.

64
    Za vzájemnou roztržku dostávají žlutou kartu Pešek a Kerchsbaumer.

60
    Druhý poločas nemá takové tempo, i šancí vidíme méně. O něco aktivnější jsou domácí, jenž mají územní převahu, ale do zakončení se nedostávají.

57
    Standardní situaci rozehráli i hosté, takový zkrácený roh se stal snadnou kořistí domácího brankáře.

54
    Švantnerova hlavička sražena na rohový kop, z něj Jihočeši nevytěžili nic.

52
    Sestava Dynama ve 2. poločase: Křížek – Řezáč, Jáša, Havel. Vondra – Šplíchal, Pařízek, Čavoš, Pešek – Švantner, Moravec. Rakušané nestřídali, změny budou dělat v průběhu druhé půle.

50
    Ve vzdušném souboji se srazili Jáša s Templem a jsou ošetřováni. Snad budou oba v pořádku, hůře zřejmě dopadl rakouský forvard.

Pavel Kortus ml.

Branky:

Karty:   64. Pešek (CEB) – 41. Huspek (LNZ), 64. Kerschbaumer (LNZ)

Neproměněná penalta: 33. Táborský (CEB), brankář Hankič zneškodnil

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Křížek – Řezáč, Kladrubský, Havel, Pouček – Wermke, Čavoš, Hašek, Puchel – Batioja, Táborský. 2. poločas: Křížek – Řezáč, Jáša, Havel. Vondra – Šplíchal, Pařízek, Čavoš, Pešek – Švantner, Moravec.
    Náhradníci: Staněk – Jáša, Vondra, Švantner, Pařízek, Moravec, Pešek.

FC Blau-Weiss Linz: Hankič – Kerschbaumer (77. Jackel), Huspek, Rodnei, Pikkarainen – Hinum (77. Blutsch), Krainz (77. Oppong), Haudum, Schagerl (77. Skřivánek) – Templ, Hartl (77. Brandstätter).
    Náhradníci: Horner – Blutsch, Brandstätter, Jackel, Oppong, Skřivánek.