K. Vary – Jihlava 1:3 (kon.) | Sparta – Chomutov 5:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 02.03.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • O umístění

Z poslední třetiny dokázali těžit znovu pouze junioři z Jihlavy. V 56. minutě se trefil Lukáš Jindra a utvrdil tak nadvládu Dukly. Energetici nedokázali tři minuty před tím využít přesilovou hru a třetí třetina se jim nevydařila celkově. Tři body tedy berou hosté a vezou si je domů do Jihlavy. Děkuji, že jste byli u dnešního onlajnu a u dalších se s vámi loučím. Jakub Mahr (21:21:53)

59:32
    Půl minuty před koncem utkání se Jihlava dopustila zakázaného uvolnění.

58:52
    Po ofsajdu domácích se bude vhazovat u modré čáry.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Čermák před Grančarovem zkoušel svůj blafák a po střele ani sám Grančarov nevěděl kde je puk, nakonec mu po pozastavení hry vypadl z výstroje.

55:51
    Dukla právě vstřelila branku!
    A Dukla je znovu ve vedení o dvě branky. Po nátlaku v útočné třetině překonal LUKÁŠ JINDRA Grančarova a čtyři minuty před koncem posouvá svůj tým blíže k vítězství. Bez asistence.

53:27
    I když mají domácí početní výhodu tak se jim nedaří držet útočné pásmo.

52:20
    Další trest pro Wallera, po zásahu protihráče do ramene rozhodčí odpískal dvě minuty za vysokou hůl.

51:58
    Donda v rychlosti vystřelil na Grančarova, jeho branku však vysoko přestřelil.

50:55
    Adam střílel od modré čáry, Grančarov na tuto střelu viděl a tak mu nedělalo problém ji chytit.

49:18
    Horký vystřelil tvrdou ránu na Judu, ten pouze tečoval puk lapačkou mimo svou klec a hra pokračuje.

47:50
    Energie se přesouvá do útočné třetiny kde se puku ujímá Jihlava.

46:49
    Vápeník vystřelil z velkého úhlu, nedokázal trefit volné místo za Judou a kotouč se odráží od boční strany branky.

45:46
    Norris je volný a tlak v útočné třetině Karlových Varů polevil.

43:46
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Norris – 2 min., podražení).

42:05
    Heinrich vystřelil po přihrávce, už to vypadalo, že svou šanci promění, Grančarovi se však podařilo včas přesunout a tento pokus zastavil.

41:20
    Domácí se podařilo vyhodit puk z obranného pásma a snaží se získat čas.

40:42
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Horký – 2 min., sekání).

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 39. Pastyřík (Horký, Procházka) – 16. Jindra (Kadleček, Krtek), 27. Waller (Adam, Heinrich), 56. Jindra

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Bajgar) – Přibyl, Pajk, Brabec, Vápeník, Kala, Klejna, Vodička – Horký, Tlačil, Salnikov, Pystyřík, Bečka, Halberštát, Janata, Hotěk, Habr, Procházka
    HC Dukla Jihlava: Juda (Šťastný) – Mareš, Trávník, Krtek, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Heinrich, Donda, Mejzlík, Strnad, Waller, Slabý, Peschout, Čermák, Norris

Rozhodčí: Šindel – Malý, Sedláček