Mor. Budějovice – Sokolov 1:0 (kon.) | Děčín – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 3:6 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 1:2 (1:2 po s.n.)
HC Děčín
3:5 (0:2, 3:1, 0:2) Stav série: 0:2
BK Havlíčkův Brod
Pátek 16.03.2018, 18:00 • HC Děčín • Play-off 2. ligy, skupina Střed • Čtvrtfinále

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:28:05)

Je dobojováno. Hosté vítězí i ve druhém utkání a ujímají se v sérii vedení už 2:0 na zápasy a k dispozici tak mají dva mečboly. Dvěma brankami ve třetí třetině strhli vedení na svou stranu a to si uhájili až do konce. Domácí bojovali o vyrovnání, nicméně se jim to ale nepovedlo. Další zápas se odehraje v neděli na ledě v Kotlině.

59:35
    Hosté se snaží držet kotouč na svých holích a vypadá to, že už se nic nestane.

59:15
    Medvědi jsou v šesti a hrají powerplay!

58:54
    Nejlepšími hráči dnešního utkání jsou vyhlášeni Ondřej Hříbal na domácí straně a na té hostující Luboš Voříšek.

58:54
    Chlubna číhal na modré čáře, ale kotouč se k němu nedostal. Následně pak se jeho spoluhráči dopustili postavení mimo hru a ta je vykázána zpět do středního pásma.

58:18
    Hosté jsou už v plném počtu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:27
    Daniel Volráb střílel z levé strany, kotouč ale projel pouze okolo hostujícího brankoviště a skončil v moci havlíčkobrodské obrany.

56:55
    Hosté se dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. Medvědi se ale dostali po jejich vyhození zpět do útoku, kde znovu operují před jejich brankou.

56:18
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., nedovolené bránění).

56:05
    Vhazuje se před hostující brankou, po pravici Čeňka Nováka.

55:13
    Hosté drží kotouč na svých holích a už se příliš nikam neženou. Snaží se kontrolovat hru a Děčín do výraznější šance nepouštějí.

54:40
    Jeden z domácích hráčů byl postaven v brankovišti a sudí tak vykazují hru do středního pásma. Vhazovat se tam bude blíže hostující brance.

54:09
    Pavel Zajan dostal přihrávku na levou stranu, odtud ale svou střelu poslal jen za zadní mantinel u havlíčkobrodské branky.

53:27
    Hosté nyní zamotali hlavy domácí obraně, která chvíli nevěděla, kde je puk. Nakonec ho měl pod sebou Lukáš Lavinger a znovu tak drží svůj tým.

52:52
    Zika je na ledě a Medvědi jsou kompletní.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 27. Petráš (Havlík D., Faigl), 34. Zajan (Hašek, Hříbal), 35. Zika – 4. Milfait (Voříšek, Michálek), 8. Beneš (Kuchta, Kopic), 40. Voříšek (Třetina, Endál), 44. Balgalvis (Milfait, Michálek), 46. Chlubna (Beneš, Kříž)

HC Děčín: Lavinger (Havlík Š.) – Hříbal, Balcar, Kaltenböck, Havlík D., Loukota, Chmel, Vaněk, Molnár (A) – Zajan, Volráb, Faigl, Oliverius (C), Chovanec, Petráš, Hašek (A), Zika, Navarra, Amirov
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Vala, Kopic, Balgalvis, Kulhánek, Kříž, Šmíd – Přidal, Třetina (C), Endál – Michálek, Milfait (A), Voříšek – Chlubna, Kuchta, Beneš – Šuhaj, Ludvík, Kozlík

Rozhodčí: Jechoutek, Místecký – Axman, Goltsch