Havířov – Mladá Boleslav 2:1 (3:2 po s.n.) | Vítkovice – Třinec 0:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
AZ Havířov
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0) Stav série: 2:1
BK Mladá Boleslav
Středa 21.03.2018, 15:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "B" • Čtvrtfinále

Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Tento zápas je u konce, ale dorostenecké play-off na havířovském ledě za chvíli pokračuje.

Starší dorostence čeká čtvrtý zápas osmifinálové série proti Salzburgu. Havířovští v ní vedou 2:1, protože dnes dorazila informace o kontumování nedělního zápasu ve prospěch Havířova. Za zhruba 45 minut se tak máme na co těšit a vy můžete být u toho. (17:35:29)

Tak nakonec rozhodly až dramatické nájezdy, ve kterých vítězí AZ 3:2 a v celém utkání 2:1sn. Nutno říct, že výhra Havířova je vzhledem průběhu utkání zasloužená. Ve čvrtfinále jej čeká Přerov.

V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ RESIDOMO Havířov.