Třinec – Mountfield HK 2:6 (kon.) | Přerov – Havířov 6:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
6:3 (2:1, 1:1, 3:1) Stav série: 1:0
AZ Havířov
Neděle 25.03.2018, 13:15 • MEO aréna, Přerov • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "B" • Semifinále

Zubři zvládli první zápas této série a vyhrávají ho výsledkem 6:3. Do statistik zápasu se zapsali dva dvougóloví střelci na straně Přerova – Tomáš Hanák a Daniel Ministr. (15:35:01)

58:45
    Přerov právě vstřelil branku!

O vítězi utkání je pravděpodobně rozhodnuto, šestý gól Přerova přidává PATRIK TARNOCZY. Asistence: Lukáš Raška, Pavel Zeman

54:42
    Havířov právě vstřelil branku!

Havířov se však nevzdává a snižuje zásluhou MAXIMA MASTIČE. Asistence: Wiktor Bochnak, Lukáš Adámek

54:02

A opět rychlá série dvou branek. Svůj druhý gól v rozmezí 30 sekund přidává DANIEL MINISTR. Asistence: Lukáš Raška, Patrik Kleniar

53:31

Přerov odskakuje do dvougĺového vedení zásluhou DANIELA MINISTRA. Asistence: Patrik Tarnoczy, Patrik Kleniar

42:57
    Za zásah do oblasti hlavy a krku vyloučen Filip Chytil.

42:57

40:01

Na začátku druhé třetiny se hostům podařilo srovnat skóre zápasu na 2:2, dvě minuty před koncem třetiny získali přerovští hokejisté vedení zpět na svoji stranu zásluhou dnes již dvougólového střelce Tomáše Hanáka.

Další třetina začne přibližně v 14:54.

40:00

37:41

Domácí opět strhávají vedení na svoji stranu. Druhou brankou v tomto utkání se prezentuje TOMÁŠ HANÁK. Asistence: Matyáš Gréč, Filip Chytil

27:01
    Za napadení vyloučen na dvě minuty hráč Přerova Patrik Kleniar.

24:58
    Poté, co Topolanský odpykával v první třetině trest za příliš mnoho hráčů na ledě za svůj tým, se nyní na trestnou lavici podívá vlastní vinou. Dopustil se nedovoleného bránění.

22:14

A hned zkraje druhé třetiny máme vyrovnáno, když branku střílí MATĚJ ČEMPEL. Asistence: Filip Byčkov, Maroš Jedlička

20:01

V první třetině oba celky využily po jedné přesilové hře. Přerovu se navíc hned po 28 sekundách od své první branky podařilo přidat i druhý gól. Stav zápasu po první třetině je tak 2:1 pro Zubry.

Další třetina začne přibližně v 14:07.

Martin Jindra

Branky a nahrávky: 12. Hanák (Zeman, Kleniar), 13. Fencl (Gréč), 38. Hanák (Gréč, Chytil), 54. Ministr (Tarnoczy, Kleniar), 55. Ministr (Raška, Kleniar), 59. Tarnoczy (Raška, Zeman) – 18. Bochnak (Szturc, Mastič), 23. Čempel (Byčkov, Jedlička), 55. Mastič (Bochnak, Adámek)

HC ZUBR Přerov: Postava (Suchánek) – Raška, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč – Štíbr, Kolařík, Ministr, Ryšavý, Fencl, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý
    AZ Havířov: Ludvík (Nowak) – Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Dabrowski, Zmarzlák – Pavlačka, Jedlička, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Bárta, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth

Rozhodčí: Held – Vašíček, Kráľ