Mladá Boleslav – Příbram 3:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 2:2 (kon.) | Zlín – Karviná 3:3 (kon.)
Liberec – Sparta 4:0 (kon.)
FC Zlín
3:3 (2:1)
MFK Karviná
Pondělí 30.04.2018, 11:00 • Zlín - Vršava • Juniorská liga – O titul • 4. kolo

Domácí fotbalisté otočili vývoj prvního poločasu a šli do vedení. V úvodu druhé půle přidali třetí branku a dlouho to vypadalo, že bez větších problémů míří za třemi body. Karviné se téměř k ničemu nedostávala, ale pět minut před koncem přeci jen snížila. V posledních vteřinách nastaveného času pak udeřila a srovnala na konečných 3:3! Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:59:26)

90+4

90+3
    Karviná právě vstřelila branku!
    To se hostům daří! Centrovaný míč od PETERA ŠULKA teď propadl až do domácí svatyně, hosté tak v posledních vteřinách srovnávají vývoj, víc už se nestane!

90+2
    Hosté budou vhazovat poblíž rohového praporku. Nejspíše úplně poslední příležitost pro Karvinou na srovnání skóre.

90+1
    Zlín v úvodu nastavení vybojoval další rohový kop a znovu šetřil čas u rohového praporku. V tuto chvíli bude vhazovat Karviná.

90
    Domácí drželi balón u rohového praporku, poté o něj přišli. Hlavní rozhodčí Adámmková bude přidávat tři minuty nad rámec druhého poločasu.

89
    Na pravé straně teď domácí tým vybojoval svůj pátý rohový kop. S jeho rozehrávkou nebudou hráči Zlína určitě pospíchat.

88
    Hosté zachytili rodící se protiútok soupeře a už rozvíjejí útočnou akci po pravé straně hřiště. Do konce zbývají zhruba tři minuty.

87
    Další rychlá akce Zlína zakončená nepřesným střeleckým pokusem. Ciupa bere balón a rozehrává, Karviné už mnoho času nezbývá.

85
    K odraženému míči se dostal MATHEUS ERIC RAMIREZ, který míč přízemní střelou poslal k tyči! Hosté ještě rozhodně nic nevzdávají, momentálně dramatizují vývoj tohoto utkání!

84
    Domácí teď skutečně hrozí především z rychlých útočných akcí. Po jedné takové vybojovali svůj čtvrtý rohový kop v zápase.

83
    Rychlou útočnou akci Karviné teď překazil čárový rozhodčí, který zvedl praporek. Hlavní sudí dala na jeho rozhodnutí, odpískán je ofsajd.

81
    Právě se rozeběhla závěrečná desetiminutovka utkání. Domácí bez větších problémů kontrolují dvoubrankový náskok.

80
    Hosté se bez větších problémů osvobodili za cenu odkopu do zámezí. Vhazovat bude Zlín poblíž rohového praporku.

79
    Jeden z karvinských fotbalistů si pomohl faulem. Domácí hráči dostávají možnost zajímavé standardní situace od postranní lajny.

77
    Domácí kombinují ve středovém kruhu. Hosté si pomohli faulem, Zlín však rychle rozehrál a pokračuje v kombinační hře.

76
    Karvinští to zkusili po levé straně. Pro balón si nakonec vyběhl brankář Dostál, který už hledá, komu by rozehrál.

75
    Tempo hry teď trochu opadlo, hraje se převážně ve středu hřiště, hra se kouskuje, domácí si hýčkají dvoubrankový náskok.

73
    Hosté pokračovali v útočné akci, nakonec se dostali také ke střele, se kterou si poradil domácí brankář Dostál!

Štěpán Slovák

Branky: 15. Mlýnek, 37. Džafič, 61. Mlýnek – 11. Galuška, 85. Ramirez, 90+3. Šulek

Karty:   40. Gettler (ZLN)

FC Zlín: Dostál – Košák, Tkadlec, Nečas (60. Slaměna), Mlýnek, Beauguel, Zahradník, Janíček (5. Sklenář (78. Červenka)), Gettler, Venený (C), Džafič (90. Šiška)
    Náhradníci: Šiška, Matyáš, Sklenář, Červenka, Slaměna

MFK Karviná: Ciupa – Coma, Egri, Galuška, Moskál, Putyera, Ramirez, Řapek, Sas (46. Šulek), Weber (81. Špánik), Bernatík (56. Bielan)
    Náhradníci: Bielan, Špánik, Šulek

Rozhodčí: Adámková – Dobrovolný, Lakomý