Teplice – Liberec 3:0 (kon.) | Karviná – Slovácko 2:4 (kon.) | Sparta – Příbram 4:1 (kon.)
MFK Karviná
2:4 (0:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 14.05.2018, 12:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • Juniorská liga – O titul • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (13:57:43)

Je konec. Karviná nakonec na své půdě podlehla Slovácku 2:4. V prvním poločase padl pouze jedna branka, kterou vstřelili hosté. Druhý poločas ovšem nabídl hned pět gólů, když Karviná v 55. minutě srovnala na 1:1, ale o čtyři minut později šli hosté opět do vedení. V 69. minutě vedlo Slovácko už o dvě branky. Ovšem o minutu později Karviná snížila. Nakonec ale v 84. minutě přidal poslední branku Hellebrand ze Slovácka.

90

90
    Karviná ještě získala volný kop z levé strany.

89
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vaďura, přichází Obdržálek.

88
    Hosté se málem ocitli ve velké šanci, ale zastavil je ofsajd.

87
    Hosté opět drží míč na svých kopačkách.

86
    Nyní se domácí hráč provinil faulem, když se snažil dostat ke střele.

85
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Hrabina.
    83. HELLEBRAND - 2:4

83
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož Slovácko jde opět do dvoubrankového vedení! Opět se po skvělé přihrávce dostal ke střele ve vápně PATRIK HELLEBRAND a bombou pod horní tyč přidal druhou branku v dnešním utkání.

83
    Tomáš Vasiljev se dopustil faulu ve středu hrací plochy a Karviná tak bude opět u míče.

81
    Hosté získali autové vhazování na své polovině.

80
    Hosté se nedostali přes obranu Karviné, ale následně opět získali míč na své kopačky.

79
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Egri, přichází Hudek.

79
    Ovšem následná střela z přímého kopu skončila jen nad bránou Trmala.

79
    Karviná po faulu hostujícího hráče získala přímý kop z dobré pozice.

77
    Střela hostujícího hráče byla zblokována, ale následně je u míče opět Slovácko.

75
    Nyní přišel faul ve středu hrací plochy ze strany Karviné.

Michal Raška

Branky: 55. Lingr, 70. Štěrba – 27. Vaďura, 58. Pospíšil, 69. Hellebrand, 83. Hellebrand

Karty:   35. Weber (KAR)

Neproměněná penalta: 55. Moskál (KAR), brankář Trmal zneškodnil

Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:12.
    MFK Karviná: Krnáč – Coma, Egri (79. Hudek), Galuška, Lingr, Moskál (C), Putyera, Ramirez (47. Bernatík), Řapek, Štěrba, Weber
    Náhradníci: Ciupa, Bernatík, Hudek, Szotkowski

1.FC Slovácko: Trmal – Flasar, Hani, Rezek, Tischler, Hellebrand (85. Hrabina), Mareš, Pospíšil (C), Vaďura (89. Obdržálek), Minx, Vasiljev
    Náhradníci: Trčka – Kočiš, Obdržálek, Hrabina

Rozhodčí: Jan Mikyska – Jan Dohnálek, Stanislav Pochylý