Třebíč – Vrchlabí 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (po s.n.) | Jihlava – Chomutov 3:2 (kon.)
Kadaň – Písek 4:3 (po s.n.) | Tábor – Chrudim 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Znojmo 10:1 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 4:5 (po pr.) | Olomouc – Beroun 3:0 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:5 (3:0, 1:3, 0:1 - 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 05.01.2011, 18:001. liga (ČR)

Tak dnešní utkání končí výhrou hostujícího celku, který senzačně otočil utkání ze stavu 4:0 na 4:5. To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:35:21)

65:00

62:57
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Havlíčkův Brod dokonává obrat. Marian Morava od modré čáry nahodil puk před branku, kde jej tečoval MIROSLAV TŘETINA a zkompletoval tak hat-trick. Asistence: Marian Morava, Vojtěch Němec.

61:50
    Vít Budínský atakoval Hynka Zohornu, který chvíli ležel na ledě. Hradecký útočník dostává 2+10 za vražení na hrazení. Nadále také dostává Patrik Moskal osobní trest a poroučí se do do kabin. Hradeckému publiku se to pochopitelně nelíbí.

61:32
    Martin Vágner postupoval úplně sám po pravé straně, ale jeho střela postrádala razanci.

61:05
    Hradec se provinil zakázaným uvolněním.

60:30
    Vošmik podklouzl ve své třetině a ke kotouči se málem dostal Jaroslav Roubík, avšak havlíčkobrodský obránce ještě dokázal poslat puk ze třetiny.

60:01
    Pokračuje se čtyři na čtyři.

60:01

Nyní následuje krátka tříminutová pauza, poté začne prodloužení.

60:00

59:50
    Puk ještě v pásmu Hradce, ale zápas již dojde do prodloužení.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta.

58:29
    Mohlo být rozhodnuto! Meidl přesně našel Třetinu, jenž mohl o osudu vítěze rozhodnout, ale Filip Luňák stál přesně tam, kde stát měl.

57:42
    Martin Klement vystřelil zpoza modré čáry, jeho projektil Neruda vyrazil a posléze si pro puk opět sebevědomě doklouzal a pokryl.

57:19
    Střela Ondřeje Hrušky zblokovaná do ochranné sítě.

56:51
    Stanislav Neruda vyjel až na kruh, kde ležel osamocený puk a zalehl jej.

56:23
    Nyní si celky půjčují kotouč, zápas pomalu spěje do prodloužení.

55:00
    Dnešní utkání v Hradci Králové sleduje 998 diváků.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 2. Budínský (Koudelka), 14. Višňák (Moskal), 14. Kadlec, 25. Klement (Kadlec) - 27. Švaňhal (Zábranský), 27. Třetina (Morava), 36. Třetina (Meidl, Němec), 52. Holec (Němec), 63. Třetina (Morava, Němec)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Pavelka) - Křetínský, Klement, Hendrich, Vágner, Višňák, Chmelíř, Čáp, Popela - Kubica, Roubík, Kadlec - Budínský, Koudelka, Volráb - Hruška J., Moskal, Čermák - Berger, Šejnoha, Hruška O.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Neruda (Suchan) - Vošmik, Soldán, Sova, Morava, Krejčík, Pavlík, Zítka - Meidl, Třetina, Němec - Holec, Knotek, Rytnauer - Švaňhal, Zábranský, Zohorna - Sedlák, Stromko, Fiedler - Hadrava

Rozhodčí: Dvořák - Flegl, Jílek