Devils Zlín – Černošice 8:6 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 4:13 (kon.) | IHC Nový Jičín – HC Boskovice inline 10:3 (kon.)
IHC Přerov – IHC Kladno 16:6 (kon.) | IHC Nový Jičín – Brno 12:3 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Roller Storm 4:7 (kon.)
Uh. Brod – Černošice 9:6 (kon.) | IHC Olomouc – IHC Kladno 3:8 (kon.)
IHC KANCI Uherský Brod
9:6 (2:0, 1:4, 5:0, 1:1)
SK Černošice
Neděle 06.05.2018, 16:00STILMAT extraliga inline hokeje • 2. kolo

Černošice se dokázaly ve druhé čtvrtině dostat do zápasu a dokonce otočit, jenže po výměně stran se podařilo Brodu vyhrál čtvrtinu 5:0 a vedení už udržel. (17:37:23)

46:40
    Černošice právě vstřelily branku!
    Hosté na závěr využívají přesilovku. Prosadil se ROBIN MALÝ. Asistence: Pavel Mrňa, Dominik Sem.

46:34
    Vyloučení v týmu IHC Uherský Brod (Gazda – 1,5 min., sekání).

45:26
    Mikulec se natlačil před Škardu a dostal se k dobrému zakončení, ale nedokázal puk poslat v dostatečně vysoké letové hladině přes brankářův beton.

43:32
    Semova rána jen zaduněla do betonu Halody a odrazila se do rohu.

41:37
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Na jedné neuspěl proti Halodovy Růžička, na druhé se Škarda vyznamenal proti Hložánkovi.

40:30
    Daniel Čech zakončil pouze do betonu domácího brankáře.

39:03
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN MIKULEC. Asistence: Pavlůsek.

38:13
    PAVEL MRŇA dostal puk do Malého a nádherně vymetl bližší šibenici Halodovy brány.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:07
    Autorem branky je DANIEL GAZDA. Asistence: Janota a Haloda.

34:45
    Domácí využívají přesilovku. JAN MIKULEC se ocitl sám před brankářem a dorazil za něj puk.

34:04
    Vyloučení v týmu SK Černošice (Růžička – 1,5 min., hákování).

33:00
    Akci dvou na jednoho vyřešil Michal Popelka přihrávkou na ERIKA HLOŽÁNKA, který bez potíží pověsil puk do šibenice. Asistence: Popelka.

31:56
    Autorem branky je DANIEL GAZDA, pro kterého jde už o čtvrtý gól v utkání. Bez asistence.

31:26
    Vynikající Škarda proti Pavlůskovi udržel beton u tyčky a odolal několika dorážkám. Podržel tak hotsující tým. Skóre je stále nerozhodné.

30:46
    Pavlůskovu ránu chytil bez potíží Škarda do klína a skóre se tak nemění.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 2. Popelka (Janota), 12. Gazda, 20. Gazda, 31. Gazda (M. Haloda), 32. Gazda, 33. Hložánek (Popelka), 35. Mikulec (Surý, Budil), 36. Gazda (Janota, Haloda), 40. Mikulec (Pavlůsek) – 17. Mrňa, 21. Malý (Sem, Růžička), 23. Mrňa (Krudenc, Malý), 24. Čech (Krudenc, Mrňa), 39. Mrňa (Malý), 47. Malý (Mrňa, Sem)

IHC KANCI Uherský Brod: Haloda (Chovanec) – Popelka, Pavlůsek, Budil, Vaněk, Mikulec, Haloda, Heča, Hložánek, Gazda, Janota, Surý "C".
    SK Černošice: Škarda – Malý "C", Sem, Skočovský, Čech, Pánek – Mrňa, Krudenc, Růžička.