Karviná – Plzeň 0:1 (kon.) | Sparta – Příbram 2:2 (kon.)
MFK Karviná
0:1 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Neděle 19.08.2018, 15:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • FORTUNA:LIGA • 5. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (17:03:41)

Statistiky utkání

Držení míče: 36% – 64%
    Střely na bránu: 4 – 3
    Střely mimo: 2 – 4
    Rohy: 3 – 10

Je dobojováno. Plzeň si svou výhru zajistila hned v 6. minutě, kdy ji poslal do vedení Michael Krmenčík. Ten následně o pár minut později neproměnil pokutový kop, který brankář Berkovec skvěle zneškodnil. Karviná si musela na gólovky počkat až do závěru poločasu, ale Tusjak s Budínským neuspěli.
    Ve druhém poločase domácí zlepšili svou hru a byli důstojným protivníkem. Dokonce se i dočkali vyrovnávací branky, ale ta nebyla kvůli ofsajdu Ramíreze uznána. Hosté si posléze již závěr pohlídali a domů vezou cennou výhru 1:0.

90+5

90+5
    Budínského centr ale proletěl pokutovým územím a je tady konec dnešního duelu.

90+5
    Žlutou kartu dostává Martin Zeman (FC Viktoria Plzeň).

90+5
    Tak poslední šance pro Karvinou, ta z pravé strany rozehraje ještě standardní situaci.

90+4
    Jenže její atak končí faulem. Matúš Kozáčik pochopitelně nebude s rozehrávkou pospíchat.

90+3
    Janečka teď předvedl dobré čtení hry a zneškodnil tak přihrávku na Zemana. Následně byl ještě faulován Čolić a rozehrávat tak bude Karviná.

90+2
    Na půlící čáře teď došlo ke srážce Čoliće a Čermáka. Oba postižení jsou již zpět na nohou a po krátkém ošetření se zřejmě zapojí znovu do hry.

90+1
    Čermák se Zemanem jej rozehráli nakrátko a vzápětí si jej znovu zopakovali. Druhý pokus nesehráli vůbec dobře a rýsuje se tak ještě šance pro Karvinou.

90
    Hlavní sudí nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Janečka se opět vydal směrem vpřed, ale poté co se zbavil dvou obránců, tak míč centrem poslal jen do rukavic Kozáčika. Ten následně založil kontr Plzně, který končí rohovým kopem.

89
    Velmi nadějná šance se rýsovala pro Řezníčka, který se vyhnul ofsajdu a uháněl na Berkovce. Svůj postup ovšem zpomalil a o míč ho následně připravili vracející se zadáci MFK.

88
    Zeman teď místo centru přihrával do jasného ofsajdu, který také pomezní sudí správně odmával. Karviné už ale moc času nezbývá.

87
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Michael Krmenčík, přichází Jakub Řezníček.