Dukla Praha – Liberec 2:0 (kon.) | Jablonec – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Teplice – Karviná 2:1 (kon.)
Slovácko – Slavia 1:3 (kon.)
FK Dukla Praha
2:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
Neděle 16.09.2018, 15:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:LIGA • 8. kolo

Po bezbrankovém prvním poločase skóre zápasu otevřel po hodině hry Uroš Djuranović a první letošní vítězství Dukly v závěru pečetil trefou z pokutového kopu Ivan Schranz.

I přes dnešní výhru Dukla ligovou tabulku uzavírá, bodově se ale dotáhla na patnáctou Sigmu Olomouc, Liberec zůstává devátý a v případě vítězství nad Slavií jej ještě může přeskočit Slovácko. (17:05:11)

Rozhodčí Franěk k avizovanému nastavení ještě přidal minutu za ošetření Schranze v samém závěru normální hrací doby a s uplynutím čtyřiadevadesáté minuty ukončil zápas, v němž pražská Dukla získává své první body v aktuálním ligovém ročníku po výhře 2:0 nad Slovanem Liberec.

90+4

90+2
    Prvních devadesát sekund nastavení se odehrálo na liberecké polovině, hosté už nemají dost fyzických ani psychických sil na výraznější ohrožení Filipa Rady v domácí brance.

90+1
    Rozhodčí Franěk oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

90
    Po jednom ze soubojů u středové čáry zůstal na trávníku ležet Ivan Schranz a slovenský útočník Dukly si žádá ošetření.

89
    Oršula se v pokutovém území Dukly nedokázal protáhnout kolem Chlumeckého, hosté rychle rozehráli rohový kop a odraženého míče se v pokutovém území zmocnil Nešický, ten ale neprocedil míč skrz klubko těl před Radou.
    88. Ivan SCHRANZ - 2:0

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    Míč si pod svoji kontrolu vzal IVAN SCHRANZ a zkušeně střelou do středu branky podruhé v této sezóně penaltu proměnil!

87
    Patrik Brandner potáhl míč do pokutového území, kde byl sražen k zemi Vukliševićem a rozhodčí Franěk ukazuje na penaltový bod!

87
    Penalta pro Duklu!

86
    Dukla přenesla hru k pokutovému území soupeře, kde Ivan Schranz vybojoval rohový kop a domácí se mohou cenné desítky sekund udržet na polovině soupeře.

85
    Po Mikulově centru Kerbra u vzdálenější tyče velmi dobře pokryl Bezpalec, o pár momentů později byl útočný prohřešek pískán Sukisovi a rozehrávat může brankář Rada.

84
    Dva fauly Bílovského v rychlém sledu, Liberec rozehrává ve středu hřiště.

83
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Mohamed Doumbia, přichází Marek Hanousek.
    81. Po Ševčíkově rozehraní trestného kopu mířil Kerbr těsně vedle

81
    Tak přeci jen hosté měli blízko ke vstřelení branky! Ze standardní situace centroval před branku Ševčík a Kerbr míč jemně tečoval do tyče domácí svatyně!