Opava – Ostrava 2:1 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Plzeň – Příbram 1:1 (kon.)
Teplice – Olomouc 0:0 (kon.) | Slavia – Zlín 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (1:1)
FK Příbram
Neděle 11.11.2018, 15:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 15. kolo

Ze západu Čech je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (17:01:35)

Domácí hráči děkují svým příznivcům na tribunách, z kotle Viktorie se ozývá: „My chceme Plzeň.“

Je za námi utkání 15. kola Fortuna:Ligy, ve kterém mistrovská Plzeň měla převahu, ale proti poslednímu týmu soutěže vybojovali Západočeši pouze jeden bod za remízu. Oba góly v dnešnímu utkání padly už v první půli, nejprve se trefil hostující Fantiš a za Plzeň vyrovnával po půl hodině hry Petržela.

Druhý poločas byl v režii Plzně, ale žádná z útočných akcí nepřinesla gólové vyústění a Plzeň tak na domácí půdě ztratila body s posledním týmem tabulky.

90+6

90+6
    Z rohového kopu domácí nedokázali zahrozit, nepovedl se ani centr Zemana z pravé strany.

90+5
    Domácí se ještě dostali do šance a bude z toho rohový kop ještě v závěru.

90+5
    Avizovaný čas nastavení je minulostí, ale hra ještě pokraačuje.

90+4
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Filip Hlúpik, přichází Petr Pejša.

90+4
    Poslední minuta nastaveného času už pomalu začíná, u míče jsou hostující fotbalisté.

90+4
    Jakub Řezníček se dopustil nedovoleného zákroku, což hostům vyhovuje a uspoří další čas.
    90+3. Hrošovský z dálky neuspěl

90+3
    Plzeňští už se dostali k míči, ale po nepříliš zdařilé kombinaci došlo na nepřesnou střelu, kterou vyslal Patrik Hrošovský jen do rukavic Kočího.

90+2
    Po dlouhém střídání hostů už se hraje a Příbrami se povedlo vybojovat roh, s jehož rozehrávkou Středočeši nepospíchají.