Zlín – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Olomouc – Příbram 2:0 (kon.) | Karviná – Teplice 1:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Jablonec 1:0 (kon.)
MFK Karviná
1:1 (1:0)
FK Teplice
Sobota 23.02.2019, 15:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • FORTUNA:LIGA • 22. kolo

Z Karviné je to vše, děkuji za pozornost. (17:05:35)

Vzhledem k dalším výsledkům (vítězství Bohemky i Sigmy) znamená čtvrtý zápas Karviné v řadě bez vítězství prohloubení ztráty na nebarážové pozice na 6 bodů, je stále na 15. místě. Teplice se posunuly na 10. místo o skóre za Boleslav, ale Opava ještě zápas tohoto kola nehrála.

Žluté karty: 4-2

Karviná vletěla do druhého poločasun jako velká voda a během, prvních deseti minut po změně stran si vytvořila několik šancí. Djordjević však neprostřelil zblízka hradbu těl, Budínského hlavičku zastavil Grigar a opět Djordjević prudce hlavičkoval vedle. Po čtvrthodině se hra postupně vyrovnala a Teplice začaly hrozit. Žitného střelu na přední tyč vyrazil pohotový Berkovec, ale v 72. minutě po trestném kopu fauloval Krivák Horu a sám Jakub Hora púenaltu se štěstím proměnil. S tím se hostém spokojili a bránili bod. Slezané se snažili mohutně útočit, ale jedinou šanci měl až v nastavení Guba, ale odmítl možnost stát se hrdinou a těsně minul. Oba celky si tak dělí po bodu za remízu 1:1.

90+5

90+5
    Čmovš odhlavičkoval míč před Wágnerem a Teplice posílají míč daleko od branky.

90+4
    Guba se mohl stát karvinským hrdinou víkendu, ale z hranice vápna těsně minulm levou tyč za zkoprnělým Grigarem!

90+3
    Další trestný kop domácích od půlky, trma vrma před vápnem a pokus o střelu zdálky, která však sotva doletěla do pokutového území.

90+3
    Další pas před vbranku hosdtů, tentokrát odkopává Čmovš.

90+2
    Trestný kop domácích od půlky odkopává Shejbal.

90+2
    Nadějný kontr Teplic hatí ofsajd při přihrávce do levého křídla.
    90+1. Hora v obrovské šanci! Berkovec se za míčem jen ohlédl

90+1
    Nebezpečnáí situace ped brankou domácích! Berkovec se jen ohlédl za tečovaným míčem, ale ten mířil vedle.