Jablonec – Teplice 2:1 (kon.)
FK Jablonec
2:1 (0:0)
FK Teplice
Pátek 08.03.2019, 18:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA • 24. kolo

Hráčem zápasu se stal Bogdan Vatajelu. Ten v rozhovoru hodnotí zápas, který byl dost těžký. Mluvil o tom, že v prvním poločase nebyl Jablonec moc dobrý, avšak jejich hra se postupně zlepšovala v průběhu druhého poločasu. (19:58:17)

Teplice nakonec prohrávají s Jabloncem 1:2. Druhý poločas již nabídl lepší podívanou, než byla v prvním poločase. Viděli jsme dohromady tři branky. Poprvé se prosadili hosté, avšak Jablonec dokázal otočit vývoj hry ve svůj prospěch a s oslabenými Teplicemi měli nakonec kopu práce.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Tomáš Kučera (FK Teplice).
    Žlutou kartu dostává Tomáš Holeš (FK Jablonec).

Zákroky brankáře Vlastimil Hrubý: 3.

Zákroky brankáře Tomáš Grigar: 4.

90+2
    Teplice to již zkouší dlouhými nákopy, neboť už jim mnoho času nezbývá.

90+1
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jakub Považanec, přichází Vojtěch Kubista.

90+1
    A právě na něj mířil míč, ale ten se k němu nedokázal dostat. Nakonec hvizd rozhodčího, který odpískal útočný faul.

90
    Standardní situace Teplic a do šestnáctky míří i brankář Grigar.

89
    Grigar musel rychle ven ze své branky a odhlavičkoval nepříjemný vysoký míč.

88
    Blíží se nám závěr zápasu a hostům schází jedna branka k tomu, aby si z tohoto duelu připsali jeden bod do tabulky.

86
    Miloš Kratochvíl se pokoušel z první trefit centr z pravé strany, ale nepodařilo se mu míč zkrotit směrem do branky a posílá jej vysoko nad branku.

85
    Po rohovém kopu došlo k dalšímu ohrožení branky Teplic. Grigar však tohle hlavičkové zakončení soupeře bez problémů chytá do svých rukavic.

84
    Kratochvíl fauluje Shejbala a tomu se moc na trávník nechce. Faulů na straně Teplic notně přibývá.

83
    Považanec poslal dobrou přihrávku, avšak těsný ofsajd zastavuje útočnou akci domácího celku.

82
    David Bezdička se ihned dostal k míči, když jej oslovil přihrávkou spoluhráč a ten poslal další přihrávku do kombinace Teplic.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází David Bezdička.

80
    Rohový kop v podání Jablonce...ten nakonec teplická obrana odvrací a zažehnává další krizovou situaci ve svém vápně.