Ostrava – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Liberec – Zlín 1:0 (kon.) | Slovácko – Jablonec 0:0 (kon.)
Sparta – Olomouc 2:1 (kon.)
1.FC Slovácko
0:0 (0:0)
FK Jablonec
Sobota 16.03.2019, 15:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • FORTUNA:LIGA • 25. kolo

V dnešním zápase se potvrdilo, že mezi Slováckem a Jabloncem moc branek nepadá. Utkání skončilo remízovým výsledkem 0:0. Ve druhém poločase se hrál podobný fotbal jako v prvním dějstvím. Také ve druhé půli si každé mužstvo vytvořilo brankovou příležitost, nejprve Jablonec Doležalem, který z malého vápna netrefil branku a tři minuty před koncem v mega tutovce selhal Juroška a brankář Hrubý předvedl zákrok podvečera. (17:05:44)

90+2
    Po centru z levé strany se ještě do hlavička snažil dostat hráč Slovácka, ale proti obránci Jablonce neuspěl.

90+1
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Bogdan Vatajelu, přichází Vojtěch Kubista.

90
    Ve druhém poločase se bude hrát o dvě minuty navíc.

90
    Jovovič střílel v pokutovém území z výhodné pozice vedle branky.

88
    Z následného rohu domácí hráči si šanci nevypracovali.

87
    Vlastimil Hrubý dostal žlutou kartu za nesportovní chování.
    87. Hrubý skvělým zákrokem udržel bezbrankový stav

87
    Slovácko mohlo vstřelit branku! Po centru Navrátila hlavičkoval z malého vápna nový muž Juroška a výborným zákrokem Hrubý zachránil Jablonec od inkasované branky.

86
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jaroslav Diviš, přichází Jan Juroška.

85
    Havlík rozehrál míč na Reinberka, který si jej šteloval na střelu, ale nedostal se k ní, nakonec přihrál balon Navrátilovi, ten jej ztratil.

83
    Havlík nacentroval míč do vápna, ale sudí akci přerušil, když viděl faul právě Hološka.

82
    Hološko vystřelil ze střední vzdálenosti vedle pravé tyče. Hološko je aktivní a poté vybojoval i rohový kop.

81
    Jablonec podruhé vystřídal, Vladimír Jovovič nahradil Michala Trávníka.

79
    Jablonec je nyní více na míči, svoji rozehrávku ale musel posunout až ke svému brankáři Hrubému.

77
    Hološko po svém příchodu na hřiště poslal míč do pokutového území, ale jen do míst, kde byl brankář Hrubý.