Žižkov – Chrudim 1:1 (kon.) | Táborsko – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Třinec 3:1 (kon.)
Brno – Jihlava 1:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:3 (0:2)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 22.07.2018, 18:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 1. kolo

Před zraky 3113 diváků tak končí duel lépe pro Jihlavu, která získává tři body. Sezóna teprve začíná, stále je to jen první kolo. Uvidíme, jak se dvěma aspirantům na postup bude dařit v dalším průběhu ligy. To je pro dnešek z brněnské Srbské vše, z Brna přeji hezký zbytek víkendu. (20:02:28)

Je dobojováno. V souboji ještě loňských prvoligistů vítězí Vysočina Jihlava, která o svém vítězství rozhodla v prvním poločase. Tam si vytvořila několik gólových šancí a dvě dokázala využít. Ve druhém poločase navíc uklidnil hosty druhou branku výborně hrající Klíma. Nic na výsledku nezměnila ani kontaktní branka Magery. Další větší šance už nepřišly a Brňané tak na domácí půdě neprožívají dobrý vstup do sezóny.

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Jakub Šural (FC Zbrojovka Brno).

90+2
    Žlutou kartu dostává Till Schumacher (FC Vysočina Jihlava).

90+1
    Žlutou kartu dostává Dominik Kříž (FC Zbrojovka Brno).

90
    Rozhodčí Pechanec přidá nad rámec druhého poločasu dvě minuty.

89
    Hrstka jihlavských fanoušků už pomalu slaví úspěšný vstup do letošní sezóny, na potvzení konečného hvizdu si ale ještě musí počkat.

88
    Utkání pozvolna míří do svého cíle, Jihlava si drží dvoubrankové vedení. Domácí sice mají mírnou převahu, ale na další gól to nestačí.

87
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jiří Klíma, přichází Filip Vedral.

85
    Na hřišti zůstává ležet autor dvou branek zápasu Jiří Klíma, ale po krátké odmlce je zpět připraven pokračovat. Do konce duelu zbývá něco přes pět minut.

83
    Chyba zkušeného brankáře Melichárka. Ten dlouho čekal s rozehrávkou a o míč ho obral Javůrek. Udělal pár kroků a zkusil ihned vypálit do prázdné brány. Chyběl necelý metr k přesnosti a ke čtvrtému jihlavskému úderu.