Prešov – Trebišov 1:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Sparta – Ružomberok 0:0 (kon.)
Podbrezová – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 1:2 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Trnava – Slovácko 4:2 (kon.) | Ferencváros – Zlín 1:1 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Táborsko – Příbram 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlaté Moravce 4:0 (kon.) | Senica – Petržalka 0:3 (kon.)
Znojmo – Caribian All Stars 6:0 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:4 (1:1)
FK Dukla Praha
Středa 27.06.2018, 17:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • Přípravný zápas

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přejí příjemný zbytek dnešního dne a u fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (18:47:34)

Je dobojováno! Dukla úspěšně vstoupila do své letní přípravy na sezónu a z Vlašimi si odváží vítězství v poměru 4:1. Pražský tým sice na začátku utkání hned prohrával zásluhou Oskara Fotra, jenže do konce utkání stihnul nepříznivý vývoj otočit. Za hosty se trefil dvakrát David Bezdička a jednou Štěpán Koreš s Lukášem Holíkem.

90

88
    Protiútok Vlašimi končí odpískaným ofsajdem.

86
    Tak přece ještě šance, kterou měli na svědomí hráči Dukly. Domácí obrana nakonec velký závar před vlastní brankou ukončuje úklidem míče na rohový kop.

85
    Zápas se už bude pouze zřejmě dohrávat. Pražská Dukla je blízko k úspěšnému vstupu do letní přípravy.

80
    Dukla právě vstřelila branku!
    Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. LUKÁŠ HOLÍK napřáhnul zpoza šestnáctky ke střele a nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout – 1:4.

78
    Hosté odskakují do dvoubrankového vedení. DAVID BEZDIČKA využil chyby domácí obrany a přidal svůj druhý gól v dnešním zápase – 1:3.

76
    Domácí tým se ocitnul ve skvělé šanci, ale nadšení rychle opadlo. Rozhodčí odpískal jejich další ofsajd.

74
    Selemani ve velké šanci zamířil mimo pražskou branku, stav zůstává i nadále stejný.

68
    Tohle byl opravdu povedená akce, kterou zakončil ŠTĚPÁN KOREŠ. Pražané tedy otáčejí nepříznivý průběh zápasu a vedou – 1:2.

65
    Po Jandově rohu se k hlavičce dostal Macej, jenže jeho pokus mířil o necelý metr vedle.

64
    Akce Dukly nemá dlouhého trvání, asistent rozhodčí odmával ofsajdové postavení.

60
    Druhý poločas se nese ve znamení pomalejšího tempa, ani jeden tým si nikde výrazně netlačí.

55
    Domácí brankář je opět v pernamenci, posléze si také připsal svůj další úspěšný zákrok.

49
    Novotného hlavička proletěla těsně nad brankou Dukly.

46

45

Jiří Paýr

Branky: 3. Fotr – 36. Bezdička, 68. Koreš, 78. Bezdička, 80. Holík

FC Sellier & Bellot Vlašim: Bačkovský – Fortelný, Plachý, Fotr, Štochl, Kadlec, Mizerák, Skopec, Plechatý, Kučera, Selemani
    Náhradníci: Ivanko, Březina, Janda, Novotný, Pavlík, Beník

FK Dukla Praha:
    První poločas: Rada – Brejcha, Holenda, Vopat, Douděra, Ostojič, Tetour, Koval, Bezdička, Chlumecký, Podaný
    Druhý poločas: Rada – Preisler, Šimek, Bezpalec, Miloševič – Kozel, Hanousek, Holík – Koreš, Schranz (60. Bezdička), Vlček

Rozhodčí: Hocek – Nádvorník, Ratajová