Bohemians 1905 – Plzeň 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
FC Hradec Králové
5:1 (3:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 23.07.2018, 15:00 • SA Slavia, Hradec Králové • Juniorská liga – Čechy • 1. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:51:15)

Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:0. Rohy: 18:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:8.

Je konec. Hradec Králové nakonec jasně zvítězil a nadělil bůra Českým Budějovicím. Už v 9. minutě se domácí dostali do vedení, když hráč Hradce zakončil hlavou k levé tyči. Ve 24. minutě to byl Locker, který se dostal ke hlavičce a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Ve 35. minutě ovšem snížil Tomek, který zakončil k levé tyči, ale ve 42. minutě si vzal na starost pokutový kop Zorvan, který rovněž vypálil k levé tyči. V 65. minutě se prosadil z dorážky Dermedjan a v samotném závěru ještě Hradec přidal pátou branku, když se hlavou prosadil Kundrt.

90
    90. Ladislav KUNDRT - 5:1

90
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Nakonec je to pátý gól v samotném závěru utkání! Centr z levé strany přistál na hlavě LADISLAVA KUNDRTA, který hlavou zasáhl míč dřív, než brankář Dubljanić.

89
    Hradec získal rohový kop z levé strany.

88
    Domácí sice vstřelili branku ke konci utkání, ovšem ta neplatí, jelikož se útočník Hradce nacházel v ofsajdové pasti!

87
    Následně se dopředu dostal Hradec, ale závěr celé akce byla střela nad bránu soupeře.

86
    Následný centr sice letěl na hlavu hostujícího hráče, ovšem od něj se míč odrazil do velké výšky, kde ho poté vyboxoval brankář Mach.

85
    Nyní se domácí provinili faulem a Budějovice získaly volný kop z levé strany.

84
    Tentokrát už rohový kop letěl do vápna, odkud ho odvrátila obrana Budějovic a tak to domácí hráč zkusil z dálky, ale jeho střela neměla razanci a doskákala tak do rukou Dubljaniće.

83
    Následně domácí rozehráli nakrátko a roh se bude opakovat, jelikož následný centr byl zblokován do zámezí.

82
    Hostující obránce zblokoval přihrávku do vápna a Hradec tak získal další rohový kop.

81
    Domácí kontrolují konec utkání a přihrávají si míč na své polovině.

80
    Domácí hráč se dostal do velké šance, když si zpracoval přihrávku ve vápně, následně se odklonil od obránce a vystřelil, ovšem jeho zakončení těsně minulo levou tyč!

79
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Dermedjan, přichází Brůža.

79
    Nyní se hostující hráč ocitl v ofsajdovém postavení.

78
    Rohový kop sice vyboxoval hostující brankář, následně ale přiletěl další centr, po kterém se domácí provinili faulem.

Michal Raška

Branky: 9. Čech, 24. Locker, 42. Zorvan (pen.), 65. Dermedjan, 90. Kundrt – 35. Tomek

Karty:   40. Kočí (CEB), 55. Matoušek (CEB)

FC Hradec Králové: Mach – Soukeník, Dermedjan (79. Brůža), Kundrt, Matoušek M. (46. Bičiště), Zorvan, Funda, Locker, Vukčevič (C), Čech, Jukl (13. Petřík (72. Gjinollari)
    Náhradníci: Brůža, Gjinollari, Bičiště, Petřík, Šeba

SK Dynamo Č. Budějovice: Dublljanić – Kočí, Jáša, Tomášek (32. Krejčí), Zachař – Lindák, Tomek (C), Kalousek, Collin (46. Matoušek J.), Rauscher (57. Kadlec) – Švantner (66. Kubata)
    Náhradníci: Oliva – Kadlec, Kubata, Krejčí, Matoušek J.

Rozhodčí: Ondřej Cieslar – Zdeněk Arnošt, Petr Antoníček