Slavia – Plzeň 3:2 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 4:3 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 2:2 (kon.)
FK Příbram
3:3 (3:1)
Bohemians Praha 1905
Pondělí 30.07.2018, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 2. kolo

Nádherný zápas v hornickém městě mezi Příbramí a Bohemians končí remízou. Domácí sice vstoupili do utkání hůře, třemi góly ale ještě před přestávkou skóre otočili. Příbram byla ovšem po drtivou většinu druhého poločasu bezzubá a nakonec na to doplatila. Pražský tým nejprve krátce po přestávce snížil z penalty, aby jedenáct minut před koncem dovršil zasloužený comeback. Konečný výsledek fantastického utkání Na Litavce. 1. FK Příbram 3 Bohemians 1905 3. (14:54:27)

90+1

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byla nastavena 1 minuta.

90
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jan Vodháněl, přichází Anh Le Tuan.

90
    Bohemians během posledních dvou zápasů proti Příbrami inkasovali 12 gólů a žádný nevstřelili, dnes ale předvedli comeback a sahají po bodu!

89
    V závěru utkání se hraje otevřený fotbal a hosté toho mohli využít, kdyby se ovšem neocitli v ofsajdu.

87
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jakub Nečas, přichází Marek Melíšek.

87
    Jsem rád, že jsem měl pravdu. Díky vyrovnanému druhému poločasu, který kromě penalty a snížení Bohemians dlouho nic nenabízel, nás čeká dramatický závěr! V současné chvíli to vypadá na dělbu bodů.

86
    Příbram výrazně přidala a v závěru zápasu už se dostala v rychlém sledu ke třem střelám, všechny tři ovšem minuly bránu Bohemians, kteří sahají po bodu.

84
    Příbram a Bohemians 1905 se utkaly v Juniorské lize celkem dvanáctkrát, přičemž pět vzájemných utkání skončilo remízou. Poslední se urodila na začátku loňského roku, když Bohemians doma 2. dubna 2017 remizovali se silnou Příbramí 2:2.

83
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Polák, přichází Miroslav Čížek.

81
    Příbram se pokusila rychle získat ztracené vedení zpět a po postupné kombinaci se v blízkosti šestnáctky dostala ve druhém poločase k první střele, která minula přední tyč brány. Jan Fiala mohl zůstat klidný.

80
    Věřte tomu nebo ne, ale Bohemians 1905 se podařilo vyrovnat po přestávce zásluhou dvou střel, z nichž jedna přišla z penalty a druhá ze hry. Jinak se ani jeden z týmů do zakončení ve druhém poločase nedostal! Méně je někdy více.

79
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemians 1905 tak dlouho bušili do domácí příbramské obrany, až se jim jí podařilo jedenáct minut před koncem zápasu překonat a dovršit úžasný comeback, který přinesl MICHAL VRÁNA!

78
    Snaha Bohemians 1905 o vyrovnání začíná být křečovitá, což nyní dokumentoval útočný faul.

77
    Pokud náhodou sázíte a čekáte na šestý gól v zápase, tak Vás bohužel musím zklamat. Stále je to 3:2.

76
    Domácí vyrazili středem hřiště po kolmé přihrávce do rychlého protiútoku, jenže jak rychle akce Příbrami na ose hrací plochy začala, tak také rychle skončila.

75
    Příbram se s přibývajícími minutami koncentruje především na hru dozadu a čeká na protiútoky.

74
    Pražský celek vyrazil do útoku, který zhatila nepřesná přihrávka, a Ondřej Kočí odkopával od brány.

Tomáš Reiner

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 25. Lukavský, 36. Keita, 40. Polák – 17. Vaníček, 54. Vaníček (pen.), 79. Vrána

Karty:   34. Farkaš (BOH)

FK Příbram: Kočí – Petrlík, Kodr (C), Průcha, Lukavský, Pecka (68. Vlček), Keita, Hloušek, Polák (83. Čížek), Pecháček, Jandera.
    Náhradníci: Beran – Benda, Vlček, Čížek.

Bohemians Praha 1905: Fiala – Farkaš, Václavík (C), Hlinák (61. Vrána), Bartek, Vodháněl (90. Le Tuan), Vaníček, Buneš (71. Begič), Nečas (87. Melíšek), Krch, Vetešník.
    Náhradníci: Kouba – Vrána, Melíšek, Le Tuan, Nátr, Begič.

Rozhodčí: Matějček – Kubec, Šimáček.