Slavia – Č. Budějovice 4:4 (kon.) | Sparta – Příbram 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Liberec 2:2 (kon.)
Jablonec – Teplice 0:1 (kon.)
FK Jablonec
0:1 (0:0)
FK Teplice
Pondělí 17.09.2018, 14:00 • Areál Břízky • Juniorská liga – Čechy • 8. kolo

Je dobojováno! Utkání nám nabídlo poměrně hodně střeleckých pokusů, ovšem branku jsme viděli jen jednu. Postaral se o ni po deseti minutách druhého poločasu Benjamin Mustafič, který rozhodl o tom, že tři body získají Teplice. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:27:39)

90+5

90+4
    Domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště. Čas na poslední nákop do vápna, víc už se pravděpodobně nestane.

90+3
    Jablonec dostal nejspíše jednu z posledních příležitostí, na polovině hřiště pak přišel o balón, domácím už mnoho času nezbývá.

90+2
    Tepličtí budou vhazovat poblíž rohového praporku, čas běží, druhá nastavená minuta už spěje ke svému konci.

90+1
    Sudí Rejžek přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Jablonec se nemůže dostat k pokutovému území soupeře, znovu chyboval už na vlastní polovině.

90
    Domácí získali míč na polovině hřiště a hnali se do rychlé akce. Tu zastavil rozhodčí, který pískal útočný faul, za malou chvíli se rozeběhne nastavený čas.

88
    Balón končí znovu v zámezí, podle všeho to bylo od jabloneckého hráče. Přesně tohle hostům vyhovuje, budou vhazovat na útočné polovině.

87
    Závěr utkání se blíží, domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště, hlavní rozhodčí totiž pískal faul hostujícího fotbalisty.

85
    Nakonec z toho byl centrovaný míč, který však proletěl velkým vápnem a skončil až v zámezí, hosté s následnou rozehrávkou pospíchat nebudou.

84
    Třetí žlutá karta teplického celku, zároveň čtvrtá celkově. Domácím se nabízí velmi zajímavá standardní situace potrestaným fotbalistou je Besir Baftijar.

83
    Obrana hostujícího celku je v posledních minutách pozorná, tepličtí fotbalisté si teď pomohli faulem ve středovém kruhu.

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka. Domácí se do šancí nedostávají, na rozdíl od svého soupeře, který je nebezpečný z kontrů.

80
    Jeden brejk hostujících hráčů střídá ten druhý. Další zákrok musel vytáhnout Richter, který ihned rozehrál svým spoluhráčům.

78
    Rychlý výpad teplických fotbalistů. Richter bude za malou chvíli odkopávat od branky, balón totiž skončil až za lajnou.

77
    Jablonečtí se s míčem na kopačkách dostali až do velkého vápna hostů. Poté o balón přišli, rozehrávat bude brankář Blažek.

76
    Hostující fotbalista si pomohl faulem poblíž postranní lajny. Domácí rychle rozehráli, jenže branku soupeře nakonec neohrozili.

74
    Jablonec bude znovu vhazovat z poloviny hřiště. Hosté se dobře brání a domácí se v posledních minutách nedostávají do zakončení.