Liberec jun. – Varnsdorf 0:6 (kon.) | Neugersdorf – Ústí n. L. 0:4 (kon.) | Příbram – Botoşani 2:0 (kon.)
Dynamo – Jablonec 2:2 (kon.) | Vlašim – ČAFH 3:2 (kon.) | Bielefeld – Ostrava 2:0 (kon.)
Líšeň – Znojmo 1:4 (kon.) | Jihlava – Vel. Meziříčí 10:0 (kon.) | Slavia B – Chrudim 0:4 (kon.)
Žižkov – Vyšehrad 3:2 (kon.) | Teplice – Litoměřicko 6:0 (kon.) | Győr – Petržalka 2:3 (kon.)
Spartak – Slovácko 1:0 (kon.) | Pohronie – Dunajská Lužná 3:0 (kon.)
FK Příbram
2:0 (1:0)
FC Botoşani
Středa 11.07.2018, 15:05 • St. Ulrich am Pillersee (Rakousko) • Přípravný zápas

Je konec! FK Příbram nakonec doválčila dnešní utkání do vítězného konce. Český celek měl většinu zápasu výraznou územní převahu, svého soupeře pak nepouštěl téměř do žádné šance. O dvě branky českého mužstva se postarali Antwi a Matoušek. (17:15:25)

90

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta. S vysokou pravděpodobností se Příbram stane vítězem tohoto zápasu.

88
    Obrovská šance na snížení! Jeden z hráčů Botoşani uháněl sám na branku, svoje zakončení ale poslal vysoko nad branku.

87
    Antwi se vrátil k vlastnímu pokutovému území, kde doslova ustřelil míč od nohy soupeře. S trochou smůly z toho mohl být výstavní vlastenec.

86
    Corban si to namířil podél autové čáry, včas ho ale zastavil vracející se Matoušek. Příbram pohodlně brání ještě pohodlnější náskok.

85
    Máme před sebou závěrečnou pětiminutovku. Botoşani se konečně usadilo na útočné polovině, k ničemu nebezpečnému to zatím nevede.

81
    Český celek se celkem snadným způsobem dostal až do pokutového území, odkud střílená přihrávka pouze prosvištěla malým vápnem.

80
    Zatím hodně nenápadný Fantiš to zkoušel narážečkou s Květem, druhý jmenovaný trefil pouze nohu soupeře. Autové vhazování pro Příbram.

79
    Odpovědnost na sebe vzal Květ, který sice obstřelil zeď, míč ale skončil v náruči brankáře. Botoşani bude muset hrát dopředu.

78
    Rezek to zkusil polovysoký centrem, který ale minul prostor, ve kterém se nacházeli jeho spoluhráči. Nakonec se ještě bude konat přímý kop.

77
    Aby toho nebylo málo, tak se Příbram opět dostala k pokutového území soupeře, kde vybojovala další rohový kop.

76
    Hodně zkušeně to před malým momentem udělal Květ, který se rozhodl propustit skákající balón až ke Švengrovi.

75
    Antwi bojoval u rohového praporku proti dvojici protihráčů, která nakonec slavila úspěch v podobě zisku míče.
    74. MATOUŠEK - 2:0

74
    Příbram právě vstřelila branku!
    Je tu druhá branka českého celku! Parádní akce ve středu hrací plochy nakonec přinesla průnikovou přihrávku na JANA MATOUŠKA, který svůj úprk na branku zakončil bezpečně k tyči.

74
    Slepička se dokázal natlačit před bránícího hráče, míč si ale hodil daleko od kopačky. Akce je u konce, směrem dopředu to zkusí Botoşani.

73
    Máme před sebou něco málo přes dvacet minut hry. Botoşani je v posledních minutách pasivní, což hraje soupeři do karet.