Č. Budějovice – Sparta 2:1 (kon.) | Mattersburg – Znojmo 2:3 (kon.) | Plzeň – Groznyj 4:0 (kon.)
Ried – Liberec 0:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:0 (3:0)
FK Achmat Groznyj
Pátek 06.07.2018, 17:30 • Fotbalový stadion SV Westendorf • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:19:42)

Je konec. Viktoria Plzeň nakonec s přehledem zvítězila nad Achmatem 4:0. Už v 8. minutě posunul Řezník míč na Krmenčíka, který si dokázal poradit a otevřel skóre utkání. Ve 31. minutě poslal Kopic přihrávku do běhu, kterou měl zastavit obránce Achmatu, ovšem míč mu přeskočil nohy a s následným samostatným nájezdem si opět poradil Krmenčík. A nakonec těsně před poločasem se Viktoria dostala do přečíslení 3 na 2, ve kterém předal Petržela míč Kopicovi, který se zbavil obránce a následně si poradil i s brankářem. Do druhé půle vlétla Viktorka ve stejném tempu a už po třech minutách se ve velké šanci ocitl Čermák, ovšem brankář Gorodov ho vychytal. V 53. minutě mohl ohrozit plzeňskou branku Ángel, ale míč ve velmi dobré šanci hlavou netrefil. O dvě minuty později odhlavičkoval hostující hráč míč do míst, kde si naběhl Roman Procházka a tvrdou přízemní střelou k pravé tyči poslal Plzeň už do čtyřbrankového vedení. Poslední půlhodina hry už toho moc nenabídla.

90

90
    Plzeň nenechává hrát soupeře už od poloviny hřiště a okamžitě jej napadá.

89
    K míči se postavil Idris Umajev, ovšem jeho střela byla velmi špatná a letěla vysoce nad bránu Viktorie Plzeň.

88
    Poslední minuty jsou u míče častěji hosté a snaží se vstřelit alespoň jednu branku. Následně přišel další faul Plzeňských a nyní bude mít Achmat přímý kop ještě z lepší pozice než předtím.

87
    Michail Gašenkov si naskakoval na centr z pravé strany, ovšem míč ukořistil do rukou Matúš Kozáčik.

86
    Ekpai přes sebe nepustil Ravanelliho, ale hosté získali alespoň autové vhazování.

85
    Střela hostujícího hráče nadělala plzeňskému brankáři Kozáčikovi menší problémy, jelikož mu míč vyklouzl z ruk, ale nakonec jej nadvakrát chytil do své moci.

84
    Kolář se provinil faulem a Achmat tak získal přímý kop z nějakých dvaceti pěti metrů.

83
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Procházka, přichází Štursa.

82
    Ekpai ztratil míč na své polovině a do velké šance se dostal hostující útočník, ovšem jeho zakončení bylo navíc, jelikož se ocitl v ofsajdovém postavení.

81
    Nepřesný nákop hostů skončil jen v moci Kozáčika, když mu obránce sklepl míč hlavou.

80
    Nyní se nedovoleným zákrokem prezentoval plzeňský hráč a Achmat tak deset minut před koncem získá míč na svou stranu.

79
    Viktoria získala další rohový kop z levé strany, když byl pokus o centr zblokován hostujícím obráncem.

78
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Roši, přichází Bacujev.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kopic, přichází Zeman.

78
    Následně se ovšem domácí hráč ocitl v ofsajdovém postavení a akce Plzně je u konce.