Jekatěrinburg – Pardubice 2:0 (nedohr.) | Sokolov – Ústí n/L 1:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 2:3 (po pr.)
Přerov – Opava 3:5 (kon.) | Kladno – Kokšetau 2:1 (2:0 po s.n.) | Poruba 2011 – Jastrzębie 5:4 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 31.07.2018, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Přípravné zápasy

Ode mně je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších onlajnů. (20:16:57)

Dnes se hrál v Havířově, na toto období, celkem solidní a útočný hokej. O něco lepší byli hosté, kteří si díky dvěma brankám Romana Szturce připisují výhru 3:2p. Prvoligový Havířov však odchází z ledu se vztyčenou hlavou.

V samostatných nájezdech byly lepší Vítkovice za které se trefil Stránský a Peter Trška, za Havířov proměnil jen Macuh.

Ještě se pojedou samostatné nájezdy.

Hosté byli v prodloužení jasně lepší a zaslouženě tak strhávají konečnou výhru na svou stranu.

62:32
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    ROMAN SZTURC svou milimetrově přesnou střelou z pravého křídla ke vzdálenější tyči ukončuje prodloužení i zápas. Asistence Erik de la Rose.

62:17
    Hosté šli 2 na 1, Sturcova příhra ale na spoluhráče přes ležícího beka neprošla.

62:00
    Toman trefuje z levého křídle Matouškovo rameno.

61:40
    Ofsajd AZetu.

61:20
    Hosté jsou stále usazeni v útočném pásmu, bombu Hrbase vyráží Matoušek hokejkou.

60:28
    V první šanci prodlužení se objevil vítkovický Zdráhal a po něm Stránský, ale první trefil Matouškovo rameno a druhý mířil mimo.

60:01

Ve třetí třetině se hrálo oboustranně hodně útočně a to se fanouškům moc líbilo. Také jsme viděli po jedné brance v každé síti a tak se za stavu 2:2 bude prodlužovat.

60:00

59:59
    Tak nakonec se ještě dostal do zakončení i hostující Hrbas, ale z mezikruží mířil nad.

59:42
    Pawliczek v asi v poslední útočné akci zápasu střílí mimo.

59:23
    Ofsajd hostů

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 38. Haas (Maruna, Matai), 56. Kotala (Veselý, Luža) – 4. Baláž, 52. Szturc (Kucsera), 63. Szturc (de la Rose)

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Dudek, Luža, Ševěček, Matai, Chalupa, Korím, Mrowiec, Chroboček – Seman, Kotala, Veselý – Maruna, Haas, Bednář – Raška, Pořízek, Pawliczek – Macuh, Cihlář, Bambula
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Bartošák) – Trška P. Trška D., de la Rose, Krenželok, Hrbas, Štěpánek, Šidlík, Černý – Szturc, Stránský, Zdráhal – Kucsera, Lev, Schleiss – Olesz, Pytlík, Dej – Baláž, Jáchym, Toman

Rozhodčí: Mrkva, Fiala V. – Gančarčík, Konvička