Žilina – Martin 1:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 0:3 (kon.) | Plzeň – Saryarka 5:2 (kon.)
Litvínov – K. Vary 5:4 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 4:8 (2:3 po s.n.)
Jablonec n/N – Kolín 2:7 (kon.) | Kometa Brno – Znojmo 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Slovan 1:2 (1:2 po s.n.)
Poprad – Havířov 1:3 (kon.) | David Servis – Motor ČB junioři 6:1 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 2:4 (kon.)
Vsetín – Nitra 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Riga 4:1 (kon.)
Prostějov – Katowice 4:5 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:4 (1:1, 1:3, 4:0)
Rytíři Kladno
Úterý 14.08.2018, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Přípravné zápasy

Domácí předvedli skvělý obrat ve třetí třetiny, kdy hostům z Kladna nastříleli 4 branky. V rozmezí dvou minut se prosadili Jakub ChrpaLukáš Zukal. V 57. minutě korunoval svůj nejlepší výkon v zápase dvougólový Roman Chlouba – 5:4. Trefu do prázdné branky si připsal v poslední minutě Jan Havel. (20:09:46)

59:31
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JAN HAVEL měl v nohách dynamit! Přebrusil hostující obranu a trefil se do opuštěné branky Rytířů. Asistence: Jakub Březák.

59:07
    Icing Slovanu, přesto že se domácí fanoušci zlobí.

58:24
    Lukáš Volf si vybruslil do dobré příležitosti a těsně minul, následuje icing Kladna.

57:56
    Slovan je nadále v tlaku a snaží vstřelit další branku.

56:49
    Jan Dlouhý perfektně vychytal famózně Vampolu, který měl ihned po vhazování příležitost k vyrovnaní!

56:17
    ROMAN CHLOUBA si začíná říkat o místo v sestavě Jana Čalouna! Skvělé sólo středním pásmem zakončené gólem předvedla ex-chomutovská formace. Domácí vedou zásluhou druhé branky Romana Chlouby – 5:4. Asistence: Jakub Chrpa, Jan Havel.

55:25
    Jakub Březák na modré neotálel a vystřelil, Stahl jen tak tak jeho střelu pokryl betonem a následně kotouč schoval do lapačky.

54:20
    Rytíři přečíslení 3 na 2 zakončili Petrem Vampolou na kterého si však počíhal chytře Jan Dlouhý!

53:22
    Keharovo nahození netečoval žádný spoluhráč, tak skončilo v lapačce Dlouhého.

52:31
    Dlouhý si teď pohrál s nervy domácích fanoušků. Chtěl rozehrát odražený kotouč od Hajného, který málem skončil v brance.

Dnešní utkání sleduje 1 451 diváků.

51:40

50:46
    Rytíři jsou dlouho usazeni v pásmu a krásnou teč si připsal Strnad avšak mířila pouze do přilby Jana Dlouhého.

49:41
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Hes – 2 min., podražení).

Filip Vlček

Branky a nahrávky: 6. Davídek (Krliš, Tůma), 24. Chlouba (Jeřábek, Chrpa), 43. Chrpa, 45. Zukal (Volf), 57. Chlouba (Chrpa, Havel), 60. Havel (Březák) – 11. Kaut (Redlich), 27. Redlich (Bláha, Kružík), 31. Redlich (Kaut, Kružík), 33. Strnad (Vildumetz, Kaut)

HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Groh) – Vágner "C", Hes, Zukal, Weinhold, Březák, Jeřábek, Mlčoch, Zdvořáček – Melka, Roubík, Severa – Merta, Vrdlovec "A", Volf – Chrpa, Chlouba, Havel – Krliš, Davídek, Tůma.
    Rytíři Kladno: Stahl (Jiroušek) – Kehar, Volráb, Veber, Zelinger, Svedlund, Hořava, Zich – Jágr, Vampola "A", Kubík – Vildumetz, Zikmund, Strnad "C" – Redlich, Kaut, Kružík – O. Bláha, Š. Bláha, Hajný.

Rozhodčí: M. Novák, Luczków – Janíček, Biederman.

Diváci: 1 451