6:2 (0:0, 4:1, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 09.08.2018, 17:30Zubr Cup

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a ze zimního stadionu Luďka Čajky vám přeji příjemný zbytek večera. (19:45:02)

Zápas je u konce. Zlín ve svém prvním duelu v přípravě vítězí a výhra je to zasloužená. Utkání se rozhodlo ve druhé třetině, kde si Berani vypracovali vedení 4:1 a ovládnout se jim povedlo i třetí část hry.

59:28
    Stadionem zní Vysoký jalovec, vhazovat se bude u brány Lundströma a je jisté, že Zlín dnešní duel vyhraje.

58:45
    Přihrávka rukou ve středním pásmu. Bude se tedy vhazovat.

57:53
    Ševci oslabení ustáli a jsou v plném počtu.

56:35
    Pekr dostal přihrávku přes celé pásmo, napřáhl k ráně ale nedokázal trefit volné místo mezi tyči a brankářem.

55:48
    Vyloučení v týmu Berani Zlín (Řezníček – 2 min., podražení).

55:06
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševci přesilovku využívají. JAKUB FERENC napřáhl od modré a jeho rána proletěla kolem všech a skončila až v síti Lundströma. Bez asistence.

54:48
    Matějíček dostal pobídku k ráně od modré, čehož se také chopil, ovšem branku těsně minul.

53:49
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Čermák – 2 min., vysoká hůl).

53:22
    Po špatné rozehrávce se dostal k puku Werbik, jenž byl sám možná trochu překvapen a tak si s následnou šancí příliš neporadil.

52:26
    Vhazování po pravé ruce Lundströma.

50:22
    Čachotský projel přes brankoviště, položil si Sedláčka a pokusil se zakončit přes ležícího brankáře do sítě. Byl však už příliš z úhlu a tak bránu minul.

49:59
    Werbik zavezl puk do útočné třetiny, podařilo se mu projít až k bráně a kotouč se nebezpečně proklouzal až pod betony Lundströma.

47:04
    Fořt střílel přes obránce, ale přímo do míst, kde byl připravený gólman.

45:53
    Šlahař se kousek za modrou pokusil o střelu, ale za byla sražená do ochranné sítě.

45:11
    Buly po levé ruce Sedláčka.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 24. Herman (Valenta), 28. Kulda (Šlahař), 29. Popelka (Fořt, Sedláček), 35. Poletín (Řezníček, Fořt), 43. Václavek (Karafiát, Ferenc), 56. Ferenc – 28. Štebih (Půža), 44. Anděl (Skořepa, Váňa)

Berani Zlín: Sedláček (Štůrala) Freibergs, Ferenc, Žižka, Řezníček, Matějíček, Valenta – Šlahař, Herman, Kulda – Puliš, Werbik, Poletín – Popelka, Fořt, Sedláček – Fryšara, Karafiát, Václavek.
    HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – Štindl, Pohl, Suchánek, Váňa, Mareš, Kajínek, Vála, Štebih – Čachotský, Zeman, Chlubna, Pekr, Skořepa, Anděl, Čermák, Osmík, Harkabus, Pospíchal, Půža.

Rozhodčí: Fiala, Koziol – Rožánek, Wesley