Petřkovice – Zlínsko 2:1 (kon.) | Hulín – D. Benešov 0:3 (kon.) | Líšeň – Hlučín 1:1 (kon.)
Rýmařov – Uničov 1:2 (kon.) | Uh. Brod – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Kroměříž 0:2 (kon.)
Frýdek-Místek – Vrchovina 4:1 (kon.) | Hodonín – Vyškov 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
4:1 (1:1)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Sobota 18.08.2018, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:54:18)

Je konec. Frýdek-Místek nakonec potvrdil roli favorita a nad nováčkem soutěže Vrchovinou zvítězil 4:1. Ovšem hosté domácí tým trápili přes hodinu hry a za svůj výkon se rozhodně nemusí stydět.
    Ve 26. minutě to byl Frýdek-Místek, který šel do vedení, když se po pěkné akci dostal do zakončení Adam Varadi. O osm minut později ovšem Vrchovina získala rohový kop, po kterém Ondřej Vícha umístil hlavičku k pravé tyči.
    Do druhé půle domácí vlétli po hlavě a v 67. minutě byli odměněni, když svou volej skvěle umístil k tyči Patrik Strnad. O sedm minut později přidal svou druhou branku Adam Varadi, když hlavou zakončil k pravé tyči. A nakonec šest minut před koncem utkání pojistil výhru Lipiny Tomasz Gomola, když svou hlavu umístil rovněž k pravé tyči.

90+1

90+1
    Gomolovi se nepovedla přihrávka na hranici vápna a k míči se tak dostali hosté.

90+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Patrik Strnad dostal naloženo od Petra Dudy, ale nakonec se sám zvedá a vypadá to, že bude moct pokračovat.

90
    Varadi si předkopl míč až moc a Smetana mu ho odkopl do zámezí. Bude to tak další autové vhazování pro Frýdek-Místek.

89
    Domácí se vytáhli dopředu až moc a po nepřesné přihrávce Ciesaríka z toho byl útok 2 na 2, ovšem Literák si s tím poradil a odkopl míč do zámezí včas.

88
    Po chvíli to ale byl právě Jan Hruška, který neuspěl a Vrchovina se dostala dopředu, ovšem přihrávka skončila pouze u brankáře Mrozka.

87
    Hosté jen odkopli míč, který si zpracoval Hruška a Lipina se opět dostává dopředu.

86
    Domácí už jasně ovládají střed hřiště a proto jen přišel faul ze strany hostujícího hráče.

85
    Vypadá to, že dnes je rozhodnuto, ale Vrchovina se nevzdává a opět jde dopředu.
    84. Tomasz GOMOLA - 4:1

84
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    David Dendis vyslal nádherný centr, který se kroutil směrem k bráně a pro vysokého TOMASZE GOMOLU to nebylo nic těžkého, jelikož zakončil, stejně jako jeho spoluhráč při třetí brance, přesně k pravé tyči.

83
    Petr Duda poslal domácího hráče k zemi a sudí Drozdy opět vytáhl žlutou kartu.

83
    Varadi nádherně vyslal Strnada, který viděl na hranici vápna volného Ciesaríka, ale jeho střela se mu příliš nevyvedla.

82
    Poté ale přišel jen další faul Vrchoviny a o dlouhý odkop se postará Richard Mrozek.

81
    Jan Hruška ztratil míč uprostřed hřiště a následně dostal žlutou kartu, když zatáhl za záchrannou brzdu a nepustil dres protihráče.

Michal Raška

Branky: 26. Varadi, 67. Strnad, 74. Varadi, 84. Gomola – 34. Vícha

Karty:   81. Hruška (FRM) – 44. Skalník K. (VRC), 52. Vícha (VRC), 67. Smetana (VRC), 83. Duda (VRC)

FK Frýdek-Místek: Mrozek – Farský (35. Střižík), Bialek, Literák (C), Ciesarík – Švrček, Vokoun (59. Dendis) – Strnad, Hruška, Smékal (54. Gomola) – Varadi
    Náhradníci: Málek – Střižík, Dendis, Kutáč, Velička, Gomola

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Juran – Vícha (78. Duda), Chalupa, Smetana, Košík – Michal (C), Skalník K., Zbytovský – Skalník M. (64. Dočekal), Svoboda (78. Bača), Duba
    Náhradníci: Šmída – Bača, Duda, Dočekal, Dobrovolný

Rozhodčí: Luboš Drozdy – Michal Gasnárek, Vlastimil Ogrodník