Petřkovice – Hlučín 2:2 (kon.) | Hulín – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.) | Líšeň – Kroměříž 2:1 (kon.)
Uh. Brod – Rýmařov 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Vrchovina 0:5 (kon.) | Frýdek-Místek – Uničov 2:1 (kon.)
Hodonín – D. Benešov 1:2 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:1 (2:1)
SK Uničov
Sobota 01.09.2018, 16:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:22:41)

Je konec. Frýdek-Místek nakonec zvítězil nad Uničovem 2:1 a tři body zůstávají doma. Už ve 4. minutě poslal Válcovny do vedení Šumský, když zakončil hlavou po centru Hrušky. Následně měli oba týmy šance, ale ve 37. minutě přidal druhou branku Lipiny její nejlepší střelec Adam Varadi, který se v přečíslení dostal i kolem gólmana a zakončil do hostující svatyně. Těsně před koncem první půle ale hosté snížili opět na rozdíl jediného gólu, když centr Binara našel ve vápně Aleše Krče, který z voleje prostřelil vše co mu stálo v cestě. V 52. minutě se Švrček dostal do zakončení hlavou, ale tu vyrazil brankář Spurný. Sedm minut před koncem vypálil Smékal krásnou ránu, kterou ale opět vyrazil mimo svou bránu Spurný. Konec utkání už si Válcovny pohlídaly a nakonec vyhrály 2:1.

90+2

90+2
    Poté se ovšem hostující hráč dopustil jen ruky a vypadá to, že tři body zůstanou ve Frýdku-Místku.

90+2
    Posléze hosté získali rohový kop a dopředu jde i brankář Spurný.

90+1
    Můčka se pokoušel odcentrovat, ale Hruška jeho centr zblokoval a následuje autové vhazování pro Uničov.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90+1
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Strnad, přichází Kutáč.

90
    Strnad poslal protihráče k zemi ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

89
    Michal Švrček vyvezl balón po levé straně a vybojoval autové vhazování pro Frýdek-Místek.

88
    Následně se i Dendis provinil faulem. Uničov se snaží vyrovnat, ale zatím se ve druhé půli nedostal do nějaké větší šance.

87
    Švrček vyslal pasem Veličku, ale toho si pohlídal Marcel Krayzel a Spurný tak má další odkop od své svatyně.

87
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Gomola, přichází Velička.

86
    Hruška poté získal míč a poslal nákop na Varadiho, který se ale provinil jen faulem.

86
    Petr Literák si skvěle poradil a napálil míč do Vichty. Lipina tak získala v nervózním konci utkání autové vhazování.

85
    Centr Šumského ale nebyl nejlepší a Uničov se dostal k míči. Posléze se Strnad provinil faulem.

84
    Nejprve to vypadalo, že se Bilkovi vůbec nepovedl nákop, ale nakonec musel Spurný vyrazit míč nad břevno a Frýdek-Místek tak získal rohový kop.

83
    Po rohu Šumského se dostal ke hlavičce Bialek, ale Spurný byl pozorný a lehce si sní poradil.

Michal Raška

Branky: 4. Šumský, 37. Varadi – 45+1. Krč

Karty:   60. Smékal (FRM), 69. Šumský (FRM), 77. Gomola (FRM), 90. Strnad (FRM)

FK Frýdek-Místek: Mrozek – Švrček, Literák (C), Bialek, Strnad (90+1. Kutáč), Šumský, Mrkvička (53. Smékal), Hruška, Dendis, Varadi, Gomola (87. Velička)
    Náhradníci: Mucha – Farský, Střižík, Vokoun, Smékal, Kutáč, Velička

SK Uničov: Uvízl (46. Spurný) – Purzitidis (32. Můčka), Bala, Vejvoda (C) (69. Komenda), Krayzel, Seibert, Svoboda, Jeřábek, Binar, Vichta, Krč
    Náhradníci: Spurný – Můčka, Antl, Dostál, Bača, Komenda

Rozhodčí: Dalibor Černý – Vít Zaoral, Michal Grečmal