Třinec – K. Vary 2:1 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – HK Riga 1:6 (kon.) | Trenčín – CSKA Moskva 1:16 (kon.)
Vítkovice – Sparta 6:1 (kon.) | Třinec – Trenčín 6:3 (kon.) | HC Slovan – Vítkovice 0:6 (kon.)
K. Vary – CSKA Moskva 0:16 (kon.) | HK Riga – Sparta 4:2 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
1:16 (0:5, 1:6, 0:5)
CSKA Moskva
Pondělí 06.08.2018, 10:45 • WERK ARENA, Třinec • President Cup

CSKA Moskva tak jde na první místo ve skupině WERK ARENA. President Cup teď bude mít dvě hodiny přestávku, v 15:00 pak ke svému druhému utkání vyjedou Oceláři Třinec a Dukla Trenčín. (12:55:39)

Utkání je u konce, CSKA vítězí jednoznačně 16:1! Moskvané v závěrečné periodě přidali dalších pět branek a po zásluze vítězí.

Nejlepší hráči

Daniel Chlebana – Stiven Sardarian.

59:38
    CSKA hraje v plném počtu, ruští mladíci ale v tomhle zápase očividně neřešili, v kolika hráčích hrají.

58:26
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Další gól v oslabení. Artjom Kljujev vybojoval kotouč za trenčínskou brankou, předložil jej volnému ARTJOMU GRUŠNIKOVOVI, který nechytatelnou střelou od modré pošestnácté rozvlnil síť trenčínské branky! Asistence: Artjom Kljujev.

57:41
    Moskvané udeřili při vlastním oslabení! DANILA KARPOV si ve vlastním pásmu sebral puk, nabruslil si do útočné třetiny a po objetí branky zasunul kotouč za záda bezmocného Gerhardta! Bez asistence.

57:21
    Stiven Sardarian následné fauloval, Dukla má k dispozici přesilovou hru.

57:16
    Sardarian si po pravé straně nabruslil do útočné třetiny, svou střelu ale poslal mimo branku.

56:36
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci. CSKA, které drží vysoké vedení, neustále hraje na kotouči, ruští mladíci se ale do dalších akcí příliš nehrnou.

55:42
    Po rychlém přechodu do útočného pásma se ke střele od modré dostal Dronyk, trefil ale pouze Gerhardtovu lapačku.

55:27
    Dukle se povedlo dostat do útočného pásma, akce Gajdošíka ale úspěchem neskončila. Džilavjan si připsal úspěšný zákrok.

55:05
    Gerhardt opět v akci. Slovenský brankář vytěsnil pokus Karpova, stejně tak tvrdou ránu Ponomareva.

54:04
    Gerhardt musel likvidovat pokus Kljujeva, brankář Dukly si nakonec poradil. Trenčínu se povedlo dostat kotouč do středního pásma.

53:38
    V rohu trenčínské třetiny zůstal ležet Daniel Chlebana, kterému na střídačku museli pomoci spoluhráči. Doufejme, že bude v pořádku.

53:05
    Další ohrožení trenčínské branky měl na starost znovu Sardarian, ani tentokráte ale brankáře Gerhardta nepřekonal.

52:23
    Gerhardt musel vyrážet pokus Sardariana, o chvíli později pak i střelu Ničurchina.

51:27
    Moskva se drží v blízkosti trenčínské branky, brankář Gerhardt ale zatím nemusel zasahovat.

50:28
    Rusové jsou kompletní. CSKA se okamžitě dostalo do útočného pásma, akce ruských hráčů ale úspěch nepřinesla.

49:50
    V oslabení mohl skórovat Dronyk, ten ale z mezikruží netrefil branku.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 40. Benko (Svitač, Kopecký) – 1. Ničuchrin (Gorfinjak, Sardarian), 6. Šalyškin (Averočkin), 7. Sardarian (Savinyš), 14. Averočkin (Sardarian, Šalyškin), 18. Ničuchrin (Gorfinjak, Sardarian), 25. Kljujev (Savyniš, Vasin), 26. Karpov (Djakovnov), 28. Averočkin, 34. Kljujev (Savinyš), 35. Berezovskij (Maslov, Djakovnov), 39. Gorfinjak (Grušnikov, Sardarian), 43. Averočkin (Maslov, Djakovnov), 44. Rakitin (Djakovnov, Veščunov), 45. Averočkin (Djakovnov, Berezovskij), 58. Karpov, 59. Grušnikov (Kljujev)

HK DUKLA Trenčín: Vereš, Gerhardt – Miklovič, Šándor, Lehocký, Chlebana, Hruška, Moško, Latkóczy, Bečár – Gajdošík, Orgonik, Svitač, Buchman, Benko, Chudoba, Honzek, Danielčák, Šimik, Kopecký, Šebáň, Vaňo.
    CSKA Moskva: Džilavjan, Jakovlev – Grušnikov, Čolač, Nazarko, Veščunov, Ponomarev, Berezovskij, Grudinin – Sardarian, Dronyk, Djakovnov, Gorfinjak, Karpov, Savinyš, Rakitin, Ničuchrin, Šalyškin, Maslov, Averočkin, Kljujev, Vasin.