Poruba 2011 – Litoměřice 4:5 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 2:7 (kon.) | Slavia – Kladno 4:3 (kon.)
Přerov – Kadaň 5:0 (kon.) | Motor ČB – Prostějov 4:3 (kon.) | Vsetín – Třebíč 4:3 (kon.)
Jihlava – Havířov 1:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:5 (1:0, 3:2, 0:3)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 22.09.2018, 17:00 • OSTRAVAR Aréna • Chance liga • 6. kolo

S tímto konstatováním už se s Vámi loučím a budu se na Vás těšit při jednom z dalších online přenosů. (19:26:51)

To byl zápas! Po dvou třetinách to vypadalo, že si jde Poruba pro další cenné tři body. Bohužel pro ně ale naprosto vypustili několik posledních minut a dovolili hostům těsně před samým koncem zápas obrátit. Na dnešní den se tady moc v dobrém vzpomínat nebude.

59:46
    Oddechový čas pro domácí.
    59:46 Aleš PAVLAS - 4:5

59:46
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    To není možné! Hosté chvíli před koncem obracejí zápas! ALEŠ PAVLAS se nejlépe zorientoval v přesilovkové skrumáži před Kůdelou a z hranice brankoviště ho propálil. Asistence: Marcus Korkiakoski a Daniel Voženílek.

58:06
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Filip Dundáček – 2 min., podrážení).
    57:35 Jan KLOZ - 4:4

57:35
    Hosté srovnávají! Martin Kadlec poslal zpoza branky hezkou přihrávku na nikým nehlídaného JANA KLOZE, který střelou pod břevno nedal Kůdelovi žádnou šanci! Asistence: Martin Kadlec.

57:29
    Oddechový čas pro hosty.

57:29
    Porubský icing. Hra se přesune před Kůdelu.

57:10
    Hraje se teď nahoru-dolů, avšak bez zakončení na jedné či druhé straně.

56:20

55:34
    A znovu Zdeněk. Král tentokrát puk udržel na své hrudi.

55:10
    Zdeňkovu bombu od modré vyráží Král ramenem.

54:20
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Lukáš Válek – 2 min., sekání).

53:49
    Porubským odpískán úmyslný ofsajd. Buly před Kůdelou.

52:38
    Skrumáž v porubském brankovišti ukončuje Hynek Kůdela.

52:28
    Porubští se právě prezentovali zakázaným uvolněním. Buly po Kůdelově pravici.

David Kubatík

Branky a nahrávky: 4. Hudeček (J. Káňa, Illéš), 26. Baláž (Toman), 32. Baláž (Toman), 37. Jankovský (Zdeněk, T. Jáchym) – 21. Korkiakoski (J. Kloz), 31. J. Kloz (Pavlas, Korkiakoski), 44. M. Kadlec (J. Kloz), 58. J. Kloz (M. Kadlec), 60. Pavlas (Korkiakoski, Voženílek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Tadeáš Dvořák) – Dundáček, Ovčačík (A), D. Krenželok, Gazda, Urbanec, Slavík – J. Káňa (A), Hudeček, Illéš – Jankovský, T. Jáchym, Zdeněk (C) – Fojtík, Vymazal, Tomi – Toman, Baláž, Ollender – Häring.
    HC Stadion Litoměřice: Michajlov (33. Tomáš Král) – Pavlas, Marcel, Smetana, Gaspar, Jebavý, Buchtela, Kvasnička – J. Dvořák, Korkiakoski, J. Kloz – M. Kadlec, Voženílek, Válek – Kusý, Rousek, Flynn – Pour, M. Havelka, Jirásek.

Rozhodčí: Fiala, Kašík – Bubela, Poruba