Třebíč – Havířov 1:2 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 2:3 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 4:0 (kon.)
Jihlava – Slavia 3:0 (kon.) | Litoměřice – Kladno 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Kadaň 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Prostějov 2:5 (kon.)
HC Frýdek-Místek
6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
SK Trhači Kadaň
Středa 17.10.2018, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 15. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:18:20)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 33:30
    Zblokované střely: 13:8
    Vhazování: 30:30
    Trestné minuty: 14:49

Je konec. Frýdek-Místek v dnešním zápase zvítězil 6:3 a navázal tak na milou výhru pod novým vedením.
    V první polovině periody jsme viděli mnoho gólů, šancí a takřka velice aktivní hru. Už ve 3. minutě mohl poslat domácí do vedení Hladonik, ale jeho ránu zastavila tyč. V 7. minutě se už Frýdek-Místek mohl radovat, když se prosadil kapitán Milan Mikulík. O minutu později ovšem srovnal Lukáš Klíma. V 10. minutě šli Trhači do vedení po trefě Lukáše Říhy. Ale vedení ani Kadani netrvalo příliš dlouho, protože o minutu později srovnal Štěpán Novotný. Posléze byly k vidění šance na obou stranách, ale gól už v první třetině nepadl.
    Hosté se dostali do vedení ve druhé třetině, když se prosadil Roman Chlouba. O dvě minuty později se ovšem podařilo domácím srovnat po brance Jana Hladonika. Ve 28. minutě šli Slezané do vedení, jelikož se v oslabení prosadil druhým gólem Jan Hladonik. Posléze byla hra vyrovnaná a ve druhé dvacetiminutovce branka nepadla.
    Třetí perioda už patřila jenom domácím, jelikož ve 43. minutě zvýšil náskok na dvě branky Patrik Husák a ve 49. minutě zpečetil výhru Lukáš Kovář.

59:26
    Patrik Husák mohl přidat druhou branku, ale jeho rána skončila v lapačce Pavláta.

59:02
    Hosté se snaží něco vymyslet a nakonec z toho byla střela, kterou ovšem vyrazil Malík do ochranné sítě.

58:45
    Domácí pouze nahodili kotouč do útočného pásma.

58:07

57:52
    Kadaň drží puk v přesilové hře, ale nemůže se dostat do zakončení.

57:40
    Následně už musel Nick Malík zasahovat, ale se střelou z mezikruží si poradil.

57:33
    Trhači drží puk v pásmu soupeře, ale čas jim rychle uniká.

56:47
    Vít Christov mohl přidat sedmou branku domácích, ale chybělo mu pár centimetrů k zakončení ve skvělém úniku!

56:45

56:33
    Frýdek-Místek drží kotouč na svých holích ve hře 4 na 4.

56:07
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Kofroň – 2 min., podrážení).

55:53
    Kofroň zkoušel z první zakončit po přihrávce z levé strany, ale minul hostující svatyni.

55:25
    Domácí nyní získali přesilovou hru, ovšem rána z levé strany byla hodně nepřesná.

54:45
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Říha – 2 min., pozdní dohrání).

Michal Raška

Branky a nahrávky: 7. Mikulík (Kofroň, L. Kovář), 11. Novotný (Rudovský), 26. Hladonik (Mikulík), 28. Hladonik (Mikulík), 43. Husák, 49. L. Kovář (Christov) – 8. Klíma (Trefný), 10. Říha (Szathmáry, Trefný), 24. Chlouba (Šťovíček, Grebeňuk)

HC Frýdek-Místek: Malík (Hlaváč) – Žovinec, Husák, Haman, Zahradníček, Krisl, L. Kovář, Bartko – Hladonik, Mikulík (C), Kofroň – Rudovský, Novotný, Kaukič – Klimša (A), Przybyla, Christov – J. Kalus, Kuťák, Motloch.
    SK Trhači Kadaň: Pavlát (Kuchař) – Szathmáry (A), Trefný (C), Blaha, Novák, Grebeňuk, J. Holý – Wágner, Kůs (A), Klíma – J. Svoboda, Šťovíček, Chlouba – Tupý, Rindoš, Maršoun – Říha, Šulek.

Rozhodčí: Robert Čech, Tomáš Cabák – Tomáš Měkýš, David Otáhal