Ústí n/L – Poruba 2011 3:5 (kon.) | Kladno – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:1 (kon.)
Kadaň – Jihlava 3:5 (kon.) | Prostějov – Slavia 3:6 (kon.) | Motor ČB – Přerov 3:1 (kon.)
Třebíč – Frýdek-M. 6:0 (kon.)
Rytíři Kladno
5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 27.10.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 19. kolo

Benátky si na svůj účet připisují čtvrtou porážku v řadě, kterou se budou snažit ukončit na domácím ledě proti prvním Českým Budějovicím. Kladno si připisuje cenné tři body do tabulky a pokud Vsetín podlehne Havířovu, tak se Středočeši posunou na druhé místo. (18:26:30)

59:28
    Bekhendovou přihrávku na spodní část mezikruží adresoval Vildumetz najíždějícímu Zajícovi, který letící puk netrefil.

59:01
    Usazené Kladno v útočné třetině vyhnal ven Braid, který na modré přetlačil Zajíce.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
    56:42 Adam KUBÍK - 5:1

56:42
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladenští využívají další přesilovou hru a upevňují své vedení. Střelu Zikmunda vyrazil Žajdlík přímo na Zelingra, který po objetí branky přihrál na ADAMA KUBÍKA, který měl před sebou zcela odkrytou branku. Asistence: Matyáš Zelingr a Ladislav Zikmund.

55:41
    Svedlundova střela neprošla a hosté se rychle osvobozují.

55:27
    Přesilová pětka Kladna je rozestavěná v útočné třetině.

54:47
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (David Aubrecht – 2 min., nedovolené bránění).
    51:44 Tomáš VILDUMETZ - 4:1

51:44
    Rytíři se doslova nahrnuli do předbrankového prostoru, v jehož skrumáži se nejlépe zorientoval TOMÁŠ VILDUMETZ, který dokázal překonat Žajdlíka. Asistence: Daniel Kružík a Tomáš Kaut.

51:17
    Projektil z Bednářovy hole neprošel přes řadu hráčů a Kladnu se po krátkém souboji daří vyvést hru co nejdál od své branky.

50:42
    Zpoza branky si říkal o přihrávku před brankoviště najíždějící Bittner, ale Brízgala zastavil puk vystrčenou holí.

49:20
    V nízkých teplotách se na utkání dostavilo celkem 2100 diváků.

49:06
    Ještě jednou Bittner, proti kterému musel zasahovat Brízgala. Kapitán Benátek se v předbrankovém prostoru dokázal uvolnit a rychlou koncovkou prověřil kladenského brankáře.

48:52
    Po zavezení do útočné třetiny Psota zadovkou přistrčil kotouč na projíždějícího Bittnera, který po objetí branky pálil z otočky.

47:23
    Husa zastavil pokus Kladna o kombinaci v útočné třetina a hra pokračuje ve středním pásmu.

45:33
    Kladenští hráči hrají stále aktivně dopředu. Benátky ale jejich tlaku odolávají.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 5. Jelínek (Kubík, J. Říha), 8. Zikmund (Š. Bláha), 44. Zelingr (P. Hořava), 52. Vildumetz (Kružík, T. Kaut), 57. Kubík (Zelingr, Zikmund) – 17. Psota (Bittner, Jan Bednář)

Rytíři Kladno: Brízgala (Cikánek) – Zajíc, J. Říha, Zelingr, P. Hořava (C), Veber, Kehar – Zikmund, Kubík, Svedlund – Š. Bláha, T. Kaut (A), Jelínek – Vildumetz, Filip, Kružík – O. Bláha, Hajný.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hosnedl) – Husa, Žůrek, Jan Bednář, Hampl, Aubrecht – A. Dlouhý, J. Mikyska (A), Wiencek – Bittner (C), Psota, Chrtek – Průžek, Šír, Rychlovský – Burda, Braid.

Rozhodčí: Wagner, Valenta – Coubal, Kokrment