Třebíč – Přerov 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 3:6 (kon.)
Litoměřice – Slavia 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 5:0 (kon.) | Havířov – Prostějov 2:3 (kon.)
Kladno – Kadaň 3:4 (kon.)
Rytíři Kladno
3:4 (1:0, 0:4, 2:0)
SK Trhači Kadaň
Pondělí 19.11.2018, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 25. kolo

Vyhrocený závěr utkání nakonec kadaňští Trhači dotáhli do vítězného konce a ukončili sérii tří porážek v řadě. (20:22:51)

59:44
    Říhovu střelu zastavil Kuchař špičkou betonu! Vampola poslal puk z pravé strany do brankového prostoru, kde jej ale nikdo netrefil.

59:11
    Před branku si sjížděl z pravého křídla Redlich, který ale vysoký puk nedokázal trefit.
    58:52 Brendon NASH - 3:4

58:52
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak minutu a osm vteřin před koncem tu máme drama! Po přihrávce na střed modré čáry se opřel do střely BRENDON NASH, jehož střelu zastavila až rozvlněná síť za Kuchařovými zády. Asistence: Jiří Říhá a Tomáš Kaut.

58:12
    Kladno ponechává prázdnou branku.

58:12
    Nash nabil Říhovi který pálil k levé tyči! Vražený puk Kuchařem se snažil dorazit za položeného brankáře Vampola.

58:05
    Ihned po buly pálil od modré Říha, jehož tvrdou střelu zachytil Kuchař.

Dnešní utkání sleduje 1538 diváků.

58:01
    Oddechový čas pro Rytíři Kladno.

56:46
    Do Vampolovi přihrávky zpoza branky dobře zasáhl Kůs, který za pomocí spoluhráče dostal puk ven do střední třetiny.

56:18
    Hajný se dostal k puku na pravém kruhu, ale trefil pouze Popelu před sebou.

55:40
    Rytíři mají problém s přechodem středního pásma. Kadaň odolává velmi dobře.

54:40
    Novák ustál osobní souboj a v pádu poslal puk ven z obranné třetiny. Po icingu se hra vrátí před Kuchaře.

54:15
    Kadaň se soustředí pouze na obranu. To by se Trhačům nemuselo vyplatit.

53:44
    Hořavovu střelu od modré ze své výstroje Kuchař nepustil. Hajný se marně snažil vyšťourat puk.
    52:49 Tomáš REDLICH - 2:4

52:49
    Hosté se zapomněli u střídaček a inkasují. Kaut z pravé strany našel mezi kruhy najíždějícího TOMÁŠE REDLICHA, který po zpracování vyčistil levou spojnici. Asistence: Tomáš Kaut.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 13. P. Hořava (Vampola, Svedlund), 53. Redlich (T. Kaut), 59. Nash (J. Říha, T. Kaut) – 21. Šťovíček (Kůs), 28. Wágner (Rindoš), 33. Chlouba (Popela, Šťovíček), 36. Chlouba

Rytíři Kladno: Brízgala (Cikánek) – Zajíc, Nash, Zelingr, P. Hořava, J. Říha, Kehar, Veber – Zikmund, Vampola, Svedlund – Jelínek, Machač, Kubík – Redlich, T. Kaut, Kružík – Vildumetz, Š. Bláha, Hajný.
    SK Trhači Kadaň: Kuchař (Štěpánek) – Trefný, Novák, J. Holý, Seemann, Popela, Blaha – Šulek, Kůs, Zabloudil – Rezek, Šťovíček, Chlouba – Wágner, Rindoš, Maršoun – J. Müller, Tupý, Homer.

Rozhodčí: Čech, Micka – Kreuzer, Polonyi