Benátky n/J – Slavia 6:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:1 (kon.) | Třebíč – Kladno 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Motor ČB 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 7:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 1:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 28.11.2018, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 29. kolo

Zápas byl nakonec rozhodnut ve třetí třetině zásluhou Kružíka, Byl to velice vyrovnaný zápas, domácí ale musí skousnout třetí porážku po sobě a navíc o gól. V první třetině se prosadil za Třebíč pouze Nedvídka a na jeden gól se vyhrávat nedá. (19:54:45)

59:52
    Za pískotu domácí fanoušků Kladno udrží náskok a vyhraje.

59:34
    Kladenští si posílají puk pouze přes mantinel a zatím ani ne nepokusili o střelu.

59:00
    Domácí si hodně komplikují boj o vyrovnání, Kladno vyhrálo buly a drží puk. Nikam se nežene, to je logické.

58:29
    Raška (TRE) vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

58:20
    Kladno se zatím brání velice dobře, puk byl ve středním pásmu nějakou dobu, ale teď je zase hra před Cikánkem.

57:47
    Domácí budou hrát v šesti!

57:47
    Oddechový čas pro domácí.

57:47
    Přesilovka domácím příliš nevyšla. Nyní to budou mít již těžký vyrovnat, ovšem šanci stále mají. Vhazování opět v pásmu hostů.

57:23

57:05
    A teď hostující hráči poslali puk do středního pásma. Hra je přerušena a vhazovat se bude po pravici Cikánka.

56:40
    Kladno vyhazuje přes všechny čáry.

56:21
    A další rána od modré od toho samého obránce měla i stejný závěr jako předtím, tedy zákrok Cikánka.

55:56
    Střela z hole Rašky skončila nakonec před Cikánkem, poté střílel od modré Szathmáry, nicméně Cikánek parádně vytasil svou lapačku a přerušil hru.

55:23
    Malec si vykoledoval svým pohybem faul. Zajíc (TRE) obdržel 2 minuty za podražení.

54:58
    Rytíři velice dobře drží puk v útočném pásmu, Dostál musel zasahovat proti střele zblízka Kružíka, ale obstál a drží naděje domácích.

54:08
    Vhazovat se bude po levici Cikánka, domácím zbývá necelých šest minut na srovnání zápasů.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 16. Nedvídek (Raška) – 17. Svedlund (Vampola, J. Strnad), 43. Kružík (Zikmund)

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jekel) – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Vl. Brož – Vodný, Raška, Süss – Kusko, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Mlynář, Škvrně, Ferda – M. Novák.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Zajíc, Nash, Zelingr, P. Hořava, Svedlund, Kehar, Veber – J. Strnad, Vampola, Zikmund – Jelínek, Machač, Kubík – Redlich, T. Kaut, Kružík – Vildumetz, Š. Bláha, Hajný.

Rozhodčí: Vrba, Obadal – Bubela, Zedník