Kladno – Vsetín 0:0 (17:15) | Motor ČB – Slavia 0:0 (17:30) | Třebíč – Litoměřice 0:0 (17:30)
Prostějov – Jihlava 0:0 (18:00) | Kadaň – Benátky n/J 0:0 (18:00) | Havířov – Poruba 2011 0:0 (18:00)

Poslední sestava SK Trhači Kadaň:

Pavlát – Novák, Buchtela, Procházka, Foltýn, Seemann, Müller, Popela – Chlouba, Kůs, Svoboda – Rezek, Šťovíček, Homer – Maršoun, Rindoš, Šulek – Tupý.

Poslední sestava HC BENÁTKY NAD JIZEROU:

Schwarz – Kolmann, Kunst, Havlín, Žůrek, Niko, Poizl, Klodner – Jeník, Chrtek, Průžek – Rychlovský, Najman, Špaček – Čech, Psota, Wiencek – Klapka, Burda, Žemba. (18:30:53)

V pondělí v rámci 33. Kola Chance ligy přivítáme na svém ledě farmářský tým Liberce. Benátky nad Jizerou mají o dva body více než Kadaň, která se v případě výhry může posunout o příčku výše.
    Po vydařeném domácím utkání s Porubou čekala naše hokejisty daleká cesta do Vsetína. Utkání se nevyvíjelo podle představ Trhačů, kteří po dvou třetinách prohrávali 3:0. Ve třetí části přidali vsetínští čtvrtou branku, na kterou o pár minut Trhači odpověděli dvěma góly v krátkém rozmezí, ale Vsetín obrat nedovolil a přidal v závěru utkání pátou branku.
    Benátky nad Jizerou překvapivě získaly bod z ledu jihočeského Motoru. Diváci za 60. minut viděli hned dvanáct branek, o vítězi nakonec musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější právě Motor. V dalším kole přivítaly Benátky na svém ledě Prostějov, ale produktivitu si z předchozího utkání do tohoto nepřenesly. Jedinou branku na straně Benátek vstřelil v 54. minutě Průžek, zatím co Prostějov vsítil puk do branky třikrát.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.