Třebíč – Motor ČB 3:4 (3:4 po s.n.) | Vsetín – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 4:3 (kon.)
Frýdek-M. – Slavia 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Jihlava 1:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Čtvrtek 03.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 41. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:16:44)

Slovan dokázal své vítězství v dramatickém závěru nakonec uhájit a připisuje si druhé vítězství v řadě! Dnes porazil Prostějov 4:3!

59:55
    A Prostějovu risk bez brankáře málem vyšel! David Dvořáček byl sám před brankou, ale vychytal jej Aleš Stezka!

59:30
    Jestřábi ve třech, ale i v této situaci opustil Jakub Neužil svou branku! Jestřábi ve čtyřech.

59:21
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Dušan Žovinec – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:02
    Prostějov odvolal brankáře a nejprve Jaroslav Roubík trestuhodně netrefil od modré prázdnou branku a hned poté pokus Antonína Melky zastavil na brankové čáře Dušan Žovinec!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny. Slovan drží kotouč v útočné třetině.

58:42
    Timeout pro Jestřáby.

58:42
    Komplikace pro Prostějov. Za držení Antonína Melky je vyloučen Tomáš Nouza (Prostějov).

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Antonín Melka zkušeně vyvezl kotouč z obranné třetiny Slovanu a velmi pozvolným tempem prokličkoval postupně celou obranou Jestřábu, ale proti jeho střele byl Jakub Neužil, jenž podržel šance Prostějova na bodový zisk.

56:35
    Prostějov rychle otočil hru, ale pokus Davida Dvořáčka skončil sražen až v ochranné síti.

56:21
    Jakub Neužil musel přerušit hru po střele Martina Tůmy z křídla a bude se vhazovat před jeho brankou.

55:36
    Slovan se přeci jen zatáhl do defenzívy a čeká na útočné manévry Prostějova, ten se však zatím nemůže dostat do útočné třetiny.

54:13
    Milan Davídek poslal příliš rychlou přihrávku a Martin Tůma ji nestihl zasáhnout před brankou Neužila.

53:24
    Slovan si uvědomil, že musí hrát aktivně a nastěhoval se do útočné třetiny. Daniel Vrdlovec však svou žabičkou nesměroval přesně na hokejku Lukáše Volfa.

52:34
    Jakub Neužil musel po dlouhé době do zákroku, ale se střelou Roubíka neměl větší potíž.
    51:29 Dušan ŽOVINEC - 4:3

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 19. Davídek (Weinhold), 27. Roubík (Jeřábek, L. Volf), 34. Melka (Roubík, Hes), 43. Melka (Roubík, Chrpa) – 4. Dvořáček (Račuk), 45. Dvořáček (L. Luňák), 52. Žovinec (Račuk)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stezka (Volke) – Březák, Hes, Weinhold, Jeřábek, M. Zdvořáček, Mert, Muška – Jánský, Roubík (A), Melka (A) – L. Volf, Vrdlovec (C), D. Merta – Chrpa, T. Jandus, Krliš – Tůma, Davídek, Planý.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – J. Zdráhal, Žovinec, D. Kolář, Čáp, Mikliš, Bažant – Dvořáček, Račuk, Starý (A) – Nouza, Prokeš, L. Luňák – Krejčiřík, Fajkus (C), Venkrbec – Dobiáš, Matýs.

Rozhodčí: Wagner, Valenta – Coubal, Šimán