Třebíč – Přerov 2:1 (po pr.) | Benátky n/J – Poruba 2011 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 2:3 (po pr.)
Litoměřice – Slavia 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 0:1 (kon.) | Havířov – Prostějov 5:2 (kon.)
Kladno – Kadaň 8:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC ZUBR Přerov
Středa 13.02.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 55. kolo

Třebíč tedy zápas nakonec otočila a připisuje si dva body proti Zubrům. ale neměla to vůbec lehké. Nejprve vyrovnal Nedvídek pět sekund před koncem přesilovky pět na tři a v prodloužení propálil Klimeše Szathmáry. (19:58:35)

62:33 Šimon SZATHMÁRY - 2:1

62:33
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč otočila tento zápas! Vodný nejprve zklidnil hru, když vyjel s pukem z pásma a domácí se usadili v třetině hostů na druhý pokus. Poté ten samý hráč našel před kruhy najíždějícího ŠIMONA SZATHMÁRYHO, ten se opřel do puku příklepem a propálil Klimeše. Asistence: Michal Vodný.

61:55
    Nedvídek prokličkoval pásmem a před posledním obráncem střílel přes něj, beton Klimeše puk vytěsnil mimo hrací plochu.

61:36
    Zatím jsou aktivnější hosté, domácí si připsali jen jeden pokus, a to z hole Vodného.

61:00
    Dominik Svoboda čelil úniku, ale bekhendový blafák zvládl chytit!

60:15
    Lepší na buly byli hosté a ti se dostávají do pásma Třebíče, Svoboda si připsal po chvíli hned zákrok lapačkou.

60:01

Třetí třetina nabídla dvě branky, nejprve se prosadili hosté. Ale Třebíč na konci přesilovky 5 na 3 vyrovnala díky Nedvídkovi.
    Uvidíme pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:00

59:48
    Domácí nahodili kotouč do pásma hostů a zde se o něj rvou.

59:22
    Zubři ujeli do přečíslení a kotouč směřoval před brankový prostor, zde naštěstí pro domácí netrefil puk hráč hostů.

59:03
    Rozhodčí přerušil hru a bude se vhazovat před brankou Klimeše necelou minutu před koncem třetí periody.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny!

58:20
    Hra je ve středním pásmu, zde si puk berou hosté, ale nepovedlo se jim přejít přes obranu Třebíče.

57:42
    Zbývají necelé dvě minuty do konce třetí třetiny a ještě uvidíme jistě zajímavý závěr zápasu. Dočkáme se prodloužení, nebo někdo z týmu ještě rozhodne v závěru třetiny?

57:21
    Nahození ze středního pásma Svobodovi vypadlo přímo před něj! Zde dojel situaci hráč hostů, na poslední chvíli mu zkazil zakončení obránce Třebíče.

56:44
    Hraje se již v plném počtu na obou stranách. Kotouč mají v moci hráči Třebíče.

Josef Prášek

Branky a nahrávky: 56. Nedvídek (Szathmáry, Psota), 63. Szathmáry (Vodný) – 41. Navrátil (Pšurný, R. Černý)

SK Horácká Slavia Třebíč: Do. Svoboda (Jekel) – Szathmáry, Vl. Brož, Nedbal, Forman, Bilčík, D. Mikyska, V. Čejka – Havlát, Nedvídek, Süss – T. Havránek, Psota, Vodný – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Malec – Ferda, Mlynář, J. Čejka.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimonů) – M. Novotný, R. Černý, Pala, Zbořil, Malina, Weinhold – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Sikora, T. Sýkora, Davídek – Goiš, Hejcman, Š. Kratochvíl – M. Kratochvíl, Moučka, Tomi.

Rozhodčí: Přikryl, Koziol – Lukš, Gančarčík