Vsetín – Jihlava 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 3:2 (kon.) | Třebíč – Prostějov 1:2 (kon.)
Frýdek-M. – Přerov 2:4 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 3:4 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Kadaň 4:0 (kon.)
Havířov – Kladno 0:2 (kon.)
HC Frýdek-Místek
2:4 (0:2, 0:2, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Pondělí 18.02.2019, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 57. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:27:46)

Je konec. Přerov dnes vyhrál ve Frýdku-Místku 4:2 a udělal velký krok směrem do playoff.
    Už ve 30 sekundě šli Zubři do vedení, když se prosadil Robert Černý. Domácí snad ještě zůstali v šatně a hosté byli ve velkém tlaku. Ve druhé polovině třetiny se hra hodně přiostřila a na domácí trestné lavici seděla hned čtveřice domácích hráčů. Rysi sice přežili oslabení 5 na 3, ale ve 4 na 4 už inkasovali, jelikož se 30 sekund před sirénou trefil Tomáš Doležal.
    Ve 29. minutě poslal hosty do tříbrankového vedení Lubomír Malina. Rysi si nedokázali nic vymyslet a aby toho nebylo málo, tak se ve 39. minutě prosadil také Vojtěch Tomi.
    Až ve třetí třetině se domácí probudili a nabudil je gól Kofroně ve 43. minutě. Posléze se Frýdek-Místek sice snažil, ale druhou branku vstřelil až v 59. minutě Filip Haman. Posléze už branka nepadla.

59:48
    Přerov se ale skvěle brání a je hotovo.

59:29
    Hladonik se dostal dopředu po pravé straně a domácí hrají opět bez brankáře!

59:11
    A opět se ocitl kotouč mimo hřiště a bude z toho další buly ve středním pásmu. Byl by zázrak, kdyby dnešní zápas neskončil výhrou Přerova.

58:48
    Tomi se dostal s pukem do útočného pásma, kde se snaží držet kotouč.

58:36
    Puk skončil opět mimo hrací plochu a následuje vhazování ve středním pásmu.
    58:09 Filip HAMAN - 2:4

58:09
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec tuto přesilovou hru využívají a snižují na 2:4! FILIP HAMAN vypálil od modré přesně k tyči a dává ještě malou naději rysům. Asistence: Milan Mikulík, David Kofroň.

57:17
    Pšurnému se podařilo vyhodit puk ze svého pásma.

57:07
    Opět to vzal na sebe Bartko, ale jeho nynější pokus byl slabý a Klimeš s ním neměl moc práce.

56:52
    Domácí jsou stále v tlaku, ale Přerov se zatím skvěle brání.

56:32
    Střela Bartka od modré byla zblokována mimo svatyni Zubrů.

56:07
    Kotouč skončil opět mimo hrací plochu a následuje vhazování před Klimešem. Domácí brankář Hamerlík je zpět na střídačce a Frýdek-Místek to zkouší v šesti.

55:56
    Rysi se nemohou dostat středem hrací plochy do nějaké šance.

55:34
    Nyní skončil kotouč mimo hrací plochu a následuje vhazování ve středním pásmu. Hamerlík je zpět v bráně.

55:25
    Zatím domácí jen obstřelují bránu Přerova.

55:07
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

Michal Raška

Branky a nahrávky: 43. Kofroň (Bartko, Martynek), 59. Haman (Mikulík, Kofroň) – 1. R. Černý (Davídek, Pšurný), 20. T. Doležal (Pšurný), 29. Malina (Hejcman), 39. Tomi (Sikora)

HC Frýdek-Místek: Hamerlík (L. Daneček) – Haman, Husák, Bartko, Krisl, Hrachovský, D. Stránský – Martynek (A), Hladonik, Kofroň – Kaukič, Mikulík (C), Christov – Rudovský, Peterek, Klimša (A) – Flok, Motloch, J. Kalus.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – R. Černý, M. Novotný, Zbořil, Pala (A), Weinhold, Malina – Davídek, Pšurný, T. Doležal – Tomi, T. Sýkora (C), Sikora – M. Kratochvíl, Hejcman, Goiš – Š. Kratochvíl, Moučka, F. Dvořák – Gago.

Rozhodčí: Michal Dědek, Vojtěch Fiala – Richard Coubal, Ondřej Kokrment