Zlín – Mountfield HK 0:0 (17:30)
před zápasem
PSG Berani Zlín
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Mountfield HK
Čtvrtek 20.09.2018, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR) • 3. kolo
Vsaďte si: 2.33 4.2 2.6
Videopřenos na TV Tipsport
Partner:
   
  Drobnou zajímavostí budiž vzájemná bilance obou celků z minulé sezony. Tyto dva týmy na sebe narazily pouze v základní části, přičemž Hradec Králové byl ve vzájemných zápasech jednoznačně úspěšnější. Bodoval ve všech čtyřech duelech a tři z nich vyhrál.

  Vzájemná utkání v loňské sezoně:

  Zlín–Hradec 2:1sn (8. kolo)
  Hradec–Zlín 5:1 (21. kolo)
  Zlín–Hradec 2:3pp (34. kolo)
  Hradec–Zlín 6:3 (47. kolo) (00:29:44)
   
  Jak napovídají dosud odehrané zápasy obou týmů, dnešní soupeři jsou si velmi blízko v tabulce. Oba celky nasbíraly během prvního extraligového víkendu tři body. Zlínu v tuto chvíli patří devátá příčka, Hradec Králové je vzhledem k horšímu skóre ještě o jedno místo níže.
   
  Mountfield HK

  Hosté jsou na tom před třetím kolem velmi podobně jako domácí. Do Zlína přijedou s vyrovnanou bilancí (jedno vítězství a jedna prohra) a jistě udělají všechno pro to, aby ji naklonili pozitivním směrem. Po úvodním nezdaru na Spartě si Hradečtí spravili chuť doma proti Chomutovu. Podaří se jim na východě Moravy navázat na vítězství v předchozím kole? Hosté se zřejmě budou muset obejít bez Richarda Nedomlela, Daniela Rákose, Radovana Pavlíka a Michala Dragouna, kteří figurují na seznamu zraněných.

  Dosavadní extraligové zápasy:

  1. kolo: Sparta–Hradec 4:0
  2. kolo: Hradec–Chomutov 3:2
   
  PSG Berani Zlín

  Domácí jdou do dnešního utkání s vyrovnanou bilancí (jedno vítězství a jedna prohra). Nejprve na úvod soutěže porazili silný Třinec, o dva dny později však podlehli na severu Čech Litvínovu. Zlínský tým se zřejmě bude muset obejít bez zraněných útočníků Zdeňka Okála a Antonína Honejska. Berani už ovšem předvedli, že i přes oslabený útok jsou schopní střílet branky. Proti Hradci budou domácí chtít navázat především na první utkání s Oceláři. Podaří se jim to?

  Dosavadní extraligové zápasy:

  1. kolo: Zlín–Třinec 4:2
  2. kolo: Litvínov–Zlín 5:2
   
  Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje. Tipsport extraliga pokračuje v pátek třetím kolem, ovšem utkání Zlína a Hradce Králové, k jehož sledování vás srdečně zvu, se odehraje už o den dříve.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
   
   

  Vojtěch Jurák

  Branky a nahrávky:


  PSG Berani Zlín:
  Mountfield HK: