Třinec – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | K. Vary – Mountfield HK 3:2 (3:2 po s.n.) | Zlín – Vítkovice 3:0 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:2 (kon.) | Dynamo – Plzeň 2:3 (1:2 po s.n.)
Olomouc – Litvínov 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (2:2, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 16.11.2018, 18:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Tipsport extraliga (ČR) • 19. kolo
Předzápasové kurzy: 3.1 4.3 2.03
Partner:
     
    Po gólově bohaté první třetině, která skončila 2:2, si diváci v pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ museli na další góly počkat až do samostnaných nájezdů. Ty nakonec překlopila ve svůj prospěch Plzeň, o její výhře rozhodl v sedmé sérii nájezdů Vojtěch Němec. (20:41:22)
     
    Nejlepší hráči utkání:

    HC Dynamo Pardubice – Patrik Poulíček
    HC Škoda Plzeň – Peter Čerešňák
     
    Konec zápasu.
    Vojtěch NĚMEC - 2:3
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
    O zisku bodu navíc pro hosty rozhodl v sedmé sérii samostatných nájezdů svým blafákem VOJTĚCH NĚMEC.
     
    7. série
    1:2
    Rostislav MAROSZ neproměňuje.
     
    7. série
    1:2
    Vojtěch NĚMEC proměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Denis KUSÝ neproměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Milan GULAŠ neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Ondřej KRATĚNA neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Sacha TREILLE neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Milan GULAŠ proměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Miloš BUBELA neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    David STACH neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Petr SÝKORA neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Jan EBERLE neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Denis KUSÝ proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Vojtěch NĚMEC neproměňuje.
     
     

    Adam Joska

    Branky a nahrávky: 9. Holland (Trončinský, Marosz), 18. Poulíček (Čáslava, Mandát) – 10. Preisinger (Čerešňák, V. Němec), 14. Allen (Eberle), rozh. náj. V. Němec

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Rostislav Marosz (PCE)
    0:0   Vojtěch Němec (PLZ)
    2. série:
    1:0   Denis Kusý (PCE)
    1:0   Jan Eberle (PLZ)
    3. série:
    1:0   Petr Sýkora (PCE)
    1:0   David Stach (PLZ)
    4. série:
    1:0   Miloš Bubela (PCE)
    1:1   Milan Gulaš (PLZ)
    5. série:
    1:1   Sacha Treille (PCE)
    1:1   Ondřej Kratěna (PLZ)
    6. série:
    1:1   Milan Gulaš (PLZ)
    1:1   Denis Kusý (PCE)
    7. série:
    1:2   Vojtěch Němec (PLZ)
    1:2   Rostislav Marosz (PCE)


    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Cardwell, Wishart, Holland, Trončinský, Hrabal, Děrvuk, Čáslava – Skokan, Bubela, Treille – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Vondráček, Dušek, Perret – Mandát, Poulíček, Kusý.
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Jones, J. Kindl, Čerešňák, Vráblík, L. Kaňák, Allen, Pulpán – Gulaš, Kracík, Straka – V. Němec, Nedorost, D. Kindl – Kratěna, Preisinger, Stach – Eberle, Kodýtek, Indrák.

    Rozhodčí: Mrkva, Pražák – Brejcha, Jelínek