K. Vary – Sparta 1:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 01.12.2018, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 23. kolo

Během třetí třetiny byl k vidění jediný gól, o který se minutu před koncem postaral Petr Kumstát, střelou do prázdné brány a rozhodl tak o vítězství Sparty. Domácím se nedařilo pořádně vystřelit, přihrávky byly nepřesné.

Nejlepšími hráči zápasu se stávají Matěj Machovský (SPA) a Václav Skuhravý (KVA).

Ode mě je to vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (18:02:11)

59:37
    Sparta mířila vysoko do ochranné sítě.

59:18
    Karlovarští se ještě snaží snížit, ale marně.
    58:31 Petr KUMSTÁT - 1:3

58:31
    Sparta právě vstřelila branku!
    Viníkem gólu je Rachůnek, který nahrál v obranném pásmu na PETRA KUMSTÁTA, který se jednoduše trefil do prázdné brány. Bez asistence.

58:17
    Do konce třetí třetiny zbývá jedna minuta.

58:02
    Tyčka prázdné brány!

57:40
    Energie se drží na puku a snaží se přesunout do útočné třetiny.

Filip Novotný zůstává na střídačce!

Oddechový čas pro domácí.

57:22
    Další zakázané uvolnění Sparty.

56:50
    Karlovarské extrémně trápí nepřesné přihrávky.

56:29
    Sparta vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:02
    Karlovarský kotel ještě věří, že Energie může vyrovnat a začala aktivně povzbuzovat hráče v černo-zelených dresech.

55:59
    Gól není uznán, jelikož nepřekročil brankovou čáru!

Fanoušci Sparty zato začali aktivně podporovat svůj tým a pokouší se tak ovlivnit výrok sudího, aby gól uznal.

Tolik telefonátů během jednoho utkání zde dlouho nebylo. Fanoušci jsou naštvaní a dávají svůj nesouhlas jasně najevo.

Nyní se jedná o gól Sparty, ve kterém si rozhodčí není jistý.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 31. Stloukal (Skuhravý) – 6. Pech (Jarůšek, Forman), 38. de la Rose (Buchtele, P. Vrána), 59. Kumstát

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Kovačevič, Podlipnik, Sičák (A), Kozák, M. Rohan – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Stloukal, Skuhravý (C), Gorčík – Lapšanský, Balán (A), Kohout.
    HC Sparta Praha: Machovský (Honzík) – Tomáš Dvořák, de la Rose, Piskáček, Delisle, T. Pavelka, Blain, T. Voráček – Kumstát, Pech (A), Rousek – Jarůšek, Sill, Forman (A) – Buchtele, P. Vrána (C), Kudrna – T. Jandus, Pšenička, Beran.

Rozhodčí: Šír, Petružálek – Svoboda, Lhotský