Litvínov – Liberec 6:2 (kon.) | Zlín – Chomutov 3:2 (3:1 po s.n.) | Mountfield HK – Plzeň 2:4 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
po s.n. (3:1)
Berani Zlín
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 30.11.2018, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 23. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost věnovanou dnešnímu přenosu a zase někdy u extraligového hokeje na počtěnou! (20:16:43)

Ševci to dnes proti Pirátům neměli jednoduché a i přes střeleckou převahu soupeře si připisují dva body za výhru v nájezdech!

Piráti se dostali do vedení po brance Pavla Klhůfka, který se trefil v první třetině. Ve druhé polovině druhé třetiny navýšil vedení Bohumil Jank. Zlínští se ale semkli a Jiří Ondráček snížil v oslabení, Tomáš Valenta pak vyrovnal pět minut před koncem. Piráty pak v nájezdech nepodržel Peters a hned tři hráči se prosadili. Tu vítěznou branku pak zaznamenal Edgars Kulda.

Střely na branku: 17:32
    Hráči utkání: Jiří Ondráček (1+0) – Radek Duda (0+1)
    Diváci: 3 540

Edgars KULDA - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Berani Zlín.
    Autorem vítězné branky je EDGARS KULDA, který rozhodl již ve třetí sérii. Najel si po pravé straně a mezi kruhy udělal kličku. Následně zakončil nad beton Peterse a vystřelil Ševcům bod navíc.

4. série
    3:1
    Třetí branka do stejného místa, pravý beton je slabina Justina Peterse! Po pravé straně si najel Jiří Ondráček, jenž zakončil po kličce k levé tyčce. Zlín vítězí!

4. série
    2:1
    Jan Stránský měl těžký úkol, který se mu nakonec vyplnit nepovedl. Jakub Sedláček vystrčil hokejkou a zasáhl.

3. série
    2:1
    Edgards Kulda vrací vedení na stranu Zlína, také se prosadil k levé tyčce svižnou střelou!

3. série
    1:1
    Za Piráty se rozjel Vladimír Růžička, který svižnou střelou k levé tyčce srovnává!

2. série
    1:0
    Dnes neviditelný Antonín Honejsek dává gól! Krásně si najel na vzdálenější tyčku a zasunul do branky.

2. série
    0:0
    Tomáš Svoboda neuspěl. Šel do rychlé a svižné střely, ale branku minul.

1. série
    0:0
    Za domácí celek začal Dominik Lakatoš, jenž šel do parádní kličky, ale Justin Peters betonem zasáhl.

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel hostující Radek Duda, který nezakončil. Jakub Sedláček jej vybruslil.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Dominik Lakatoš mohl zakončit svůj dobrý výkon rozhodující brankou. Tvrdě střílel z levé strany, ale Justin Peters parádně zakročil. Tlak Ševců ale trvá.

63:34
    Velký zákrok Jakuba Sedláčka! Proti němu unikal Jakub Sklenář, který jej ale tváři v tvář nedokázal prostřelit!

62:49
    Do útočného pásma si najel Radek Duda, ale jeho pokus z levého kruhu na přední tyčku nevyšel. Následně ujížděli domácí, kterým se ovšem zakončit nepovedlo.

David Panuška

Branky a nahrávky: 38. J. Ondráček (Lakatoš), 55. Valenta (Lakatoš), rozh. náj. E. Kulda – 9. Klhůfek (Valach, Peters), 33. Jank (Duda, J. Stránský)