Pardubice – Zlín 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 4:1 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:2 (kon.)
Liberec – Mountfield HK 6:3 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 3:4 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Berani Zlín
Neděle 24.02.2019, 15:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Tipsport extraliga • 48. kolo

Je za námi utkání mezi Pardubicemi a Zlínem. Po celou dobu utkání domácí tým tahal za kratší konec a tři body míří na Valašsko. (17:28:08)

59:10
    Tomáš Rolinek střílel z levé strany a puk málem zapadl za záda Libora Kašíka.
    58:31 Tomáš FOŘT - 2:4

58:31
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je zřejmě rozhodnuto o vítězi dnešního utkání. TOMÁŠ FOŘT získal kotouč ve středním pásmu a poslal ho do prázdné pardubické branky. Asistence: Dalibor Řezníček.

57:24
    První střela během další přesilové hry pět na tři, ovšem Libor Kašík naprosto v pohodě zachytil puk do své výstroje.

57:17
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Antonín Honejsek – 2 min., podrážení).

56:43
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Juraj Mikuš – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Pavel Sedláček – 2 min., podrážení).
    55:29 Oscar EKLUND - 2:3

55:29
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo využívá svoji přesilovku pět na tři! OSCAR EKLUND vypálil z pravého kruhu a se štěstím se kotouč odrazil za záda Libora Kašíka. Asistence: Nicholas Schaus, Petr Sýkora.

54:41
    Pardubice hrají bez brankáře přesilovou hru pět na tři.

54:41
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Herman – 2 min.).

53:57
    Vhazovat se bude před Liborem Kašíkem. Čeká nás hra čtyři na čtyři.

53:57
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rostislav Marosz – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Ralfs Freibergs – 2 min., sekání).

53:37
    Dynamo je v útočné třetině bezzubé, jelikož není schopno ohrozit branku Libora Kašíka.

52:40
    Tentokrát se Berani drží v útočné třetině, ale branku Ondřeje Kacetla nijak neohrozili.

50:50
    Patrik Poulíček střílel nebezpečně z levé strany, ovšem Libor Kašík vyrazil puk vyrážečkou do ochranné sítě.

49:40
    Nicholas Schaus zkoušel nahodit kotouč z pravé strany, ale branku Zlína bohužel pro domácí netrefil.

48:30
    Zakázané uvolnění Pardubic.

Petr Peleška

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 28. P. Sýkora (Ihnačák), 56. Eklund (Schaus, P. Sýkora) – 5. E. Kulda (Gazda, Dufek), 12. Honejsek (Freibergs), 36. Ferenc (Herman, Okál), 59. Fořt (Řezníček)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Eklund, Porseland, Mikuš, Holland, J. Zdráhal, Schaus, Budík – L. Horký, Mandát, Machala – P. Sýkora (A), Ihnačák, Marosz – Hovorka, Poulíček (A), Rolinek (C) – Koffer, J. Kloz, Dušek.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Gazda, Řezníček, Valenta, Ferenc, Hamrlík – Šlahař, Fořt (A), Kubiš (C) – Okál, Honejsek, Herman – E. Kulda, P. Sedláček, Dufek – L. Krejčík, Popelka, Václavek.

Rozhodčí: Hribik, Kubičík – Pešek, Polák