Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:4 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 2:3 (kon.)
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Mountfield HK
Pátek 10.08.2018, 13:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy dorostu

Dnes je to ode mě z Kotliny vše. Děkuji vám za pozornost a u dalšího onlajnu se těším na počtenou. (15:10:41)

Je za námi další přípravný zápas, který vyhráli hokejisté z Hradce Králové 4:2. Výborný výkon podal brankář Daniel Král, který několikrát podržel svůj tým.

Ve třetí části měli herní převahu, kterou přetavili v 60. minutě, kdy využili power-play, nicméně domácí tým se herně zvednul a dokázal snížit zásluhou Vašáka. V prodloužení gól nepadl a v nájezdech vyhrál domácí tým 2:0.

Rauš se s ničím nepáral a poslal hrací předmět mezi Tichého betony – 2:0!

Pavlata si nabruslil na střel a trefil pravou tyč!

Juřica přestřelil Tichého svatyni.

Budinovi těsně před Králem ujel kotouč.

David Krejčí uspěl zakončením mezi betony – 1:0

Pajer zkusil střelu, ale netrefil.

Kozlík zkusil bekhendové zakončení, které skončilo na levé tyči.

Marhovi při snaze udělat blafák sjel puk z hole.

Lederer zkusil bekhendové zakončení a trefil spojnici.

Matěj Beneš neuspěl, neboť mu Král vypíchl kotouč.

64:54 Hradečtí jeli dva na nula, ale neuspěli. Budou následovat samostatné nájezdy.

64:22 Král září jako kometa! Šimon Marha si pohrál s obránci a roztáhl si i Krále, ale bekhendové zakončení namířil do levého betonu maskovaného muže!

63:45 Pavlata obešel tři domácí borce, ale k zakončení se nedostal. Volný puk měl nejblíže jeho spoluhráč, avšak v poslední chvíli mu byl upálen z čepele.

63:03 Pavlata našel u levé tyče Táborského, ten ale ve slibné šanci nechal vyniknout Krále, který je hrdinou dnešního utkání!

62:40 Domácí nastěhováni před Tichým, ale nevystřelili.

62:10 Hraje se na obě strany, ale více ze hry mají hosté.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 7. Mi. Beneš, 49. Juřica (Matoušů, Vašák) – 7. Pajer (Ma. Beneš), 26. Marha (Moravec, Pajer), 40. Marha (Moravec), 60. Moravec (Pajer, Marha)

BK Havlíčkův Brod: Král (Kukeně) – Juřica Rauš, Matoušů, Dymák, Vašák, Jiráček, Kozlík, Mi. Beneš, Krejčí, Lederer, Pártl, Besmák, Dvořák, Kuchta, Doležal, Kohout
    Mountfield HK: Tichý – Boukal, Pinkas, Táborský,Glos, Kodym, Jerman, Králík, Řehák – Budina, Ma. Beneš, Pajer, Jirků, Moravec, Pavlata, Marha, Novotný, Gaspar, M. Souček, L. Souček, Giesl

Rozhodčí: Tomáš Krejčí – Jakub Rubner, Jan Blaha