Kölner Haie – Chomutov 3:4 (kon.) | Jungadler Mannheim – K. Vary 2:3 (po pr.)
Jungadler Mannheim
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 16.08.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Zápas končí v prodloužení výhrou karlovarského týmu a nutno napsat, že po zásluze. Oba celky předváděly krásný hokej, body jsou rozdělené spravedlivě. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování obou přenosů z turnaje O pohár hejtmanky Karlovarského kraje. (20:18:20)

62:30
    David Holub si při oslavě branky neodpustil posměšek k lavičce soupeře a na cestu do šatny si odnese osobní trest.

62:30
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Vylučovat se nakonec nebude, energetici totiž střílí branku! DAVID HOLUB tak dlouho jezdil s pukem sem a tam, na pokyn trenéra Eismanna se neunáhlil a našel si tu nejlepší pozici, napřáhl a k radosti všech fanoušků v hale rozvlnil síť za německým brankářem! Asistence: Adam Křemen a Daniel Zavřel

62:15
    Karlovarští ve výhodě kombinují v útočném pásmu.

61:45
    Mannheim se také dostal kupředu, trochu ale hru zpomalil, bude se ale vylučovat na jeho straně!

60:58
    Energetici v útočném pásmu, vše zakončeno střelou Nováka, kterou dokázal německý brankář zlikvidovat.

60:38
    Akce i na druhé straně, tam puk jen kolem tyčky prošel celým brankoviště kousíček od čáry...

60:13
    Jako první zkoušel pálit Nijenhuis, střelu ale zblokoval jeden z karlovarských hráčů.

60:01

Dvě branky na každé straně a skóre je stále vyrovnané, nutno ale uznat, že to, co předváděly oba celky, bylo něco krásného. Hokej plný rychlosti, soubojů a emocí, radost pohledět, což ocenili i diváci v hale hlasitým potleskem pro oba celky. Nicméně, my půjdeme na prodloužení!

60:00

59:58
    Möller mohl rozhodnout v posledních vteřinách, jeho teč před brankou ale nabrala moc výšky, a Kašpar tak schoval puk do lapačky.

59:08
    Energetici se usadili v pásmu a ostřelují branku ze všech stran, hráči Mannheimu ale obětavě padají do všeho, co letí na branku.

58:10
    Ascherl dostal krásný pas mezi kruh a rychlosti pálil, střela ale byla zblokovaná. Následně ještě jednou pálil Ebi-Schmidt, jeho střelu Kašpar schoval mezi betony!

57:50
    To se trochu zklidní poté, co Kašpar schoval po nahození puk v lapačce, rozhodí hru přerušuje.

57:27
    Dvě nepřesnosti na obou stranách, hra ale dále pokračuje v tom nejvyšším tempu.

57:05
    Holub si sjel na levou stranu, potáhl si puk směrem k brance a z úhlu vypálil, Schickedanz vyráží do ochranné sítě.

56:45
    Hráči si nic nedarují, poslední minuty jsou opravdu hektické krásný hokej z obou stran.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 35. Schumacher (Klos, Nijehuis), 46. Brune – 12. Cankov (Křemen, Křehlík), 45. Jiskra (Křemen, Zavřel), 63. Holub (Křemen, Zavřel)

Jungadler Mannheim: Schickedanz (Huwer) – Möller, Klos, Ramoser, Hon, Ascherl, Broda, Mass, Ebi-Schmidt, Kranz, Brune, Reich, Schumacher, Majewski, Henn, Ewald, Raab, Dziambor, Thiel, Nijenhuis, Preto.
    HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Novák, Benda, Zavřel, Kořán, Ptáček, Cankov, Holub, Petrov, Prošek, Záruba, Jiskra, Křehlík, Maydl, Křemen, Novotný, Rozhon, Halberštát, Jílek, Kosina, Korčmaroš.